AIF logo

Vēl var pagūt iesniegt pieteikumus divos Aktīvo iedzīvotāju fonda konkursos

Ņemot vērā ar Covid-19 vīrusa izplatību saistītos riskus attiecībā uz klātienes aktivitāšu organizēšanu un lai nodrošinātu projektu iesniedzējiem papildu laiku alternatīvu aktivitāšu/pieeju izstrādei saistībā ar iespējamiem vīrusa uzliesmojumiem, Aktīvo iedzīvotāju fonds ir pieņēmis lēmumu pagarināt Stratēģisko projektu un Ilgtermiņa darbības atbalsta projektu iesniegšanas termiņu līdz 2021. gada 27. septembrim plkst. 14.00. Šajos konkursos biedrības un nodibinājumi, kas atbilst izvirzītajiem kritērijiem, var saņemt atbalstu līdz pat 105 000 eiro.

“Pārmaiņas demokrātijas kultūras un cilvēktiesību izpratnes jautājumos notiek pamazām. Arī Kurzemes reģionā ir organizācijas, kuras strādā šajos jautājumos, un mēs vēlamies atbalstīt šo organizāciju ilgtermiņa darbu”, atzīst biedrības “Kurzemes NVO centrs” priekšsēdētāja un AIF reģionālā koordinatore–konsultante Elīna Futraka.
Būtiskākās prasības organizācijai, kura vēlas startēt kādā no abiem konkursiem:
- biedrība vai nodibinājums ir reģistrēts LR Uzņēmumu reģistrā līdz 2018. gada 6. septembrim (t.i. darbojas vismaz 3 gadus);
- darbības fokuss atbilst vienai no AIF atbalstāmajām darbības jomām:
- demokrātija, iedzīvotāju līdzdalība, laba pārvaldība un atklātība;
- cilvēktiesības un vienlīdzīga attieksme, novēršot jebkādu diskrimināciju rases vai etniskās izcelsmes, reliģijas vai ticības, dzimuma, invaliditātes, vecuma, seksuālās orientācijas vai dzimuma identitātes dēļ;
- sociālais taisnīgums un mazaizsargāto grupu iekļaušana;
- gada vidējais apgrozījums 3 gadu periodā ir vismaz 20 000 eiro stratēģiskajiem projektiem un 80 000 eiro ilgtermiņa darbības atbalsta projektiem;
- ir caurskatāma un atklāta darbība un pārvaldes struktūra – tā publisko savus gada pārskatus, pārvaldes un izpildinstitūcijas locekļus un jaunu biedru uzņemšanas nosacījumus.

Ar abu konkusu nolikumiem, veidlapu paraugiem un skaidrojošo informāciju var iepazīties mājas lapas www.activecitizensfund.lv sadaļā PROJEKTU KONKURSI. Aktīvo iedzīvotāju fonda youtube.com kanālā var aplūkot stāstus par jau atbalstītajiem stratēģiskajiem projektiem un noskatīties informatīvo semināru video ierakstus.

Organizācijām ir pieejamas bezmaksas individuālas konsultācijas Zoom platformā vai klātienē pie AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem. Kurzemē informācijas punkts atrodas Liepājas ielā 8, Kuldīgā. Konsultācijas tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 27111252.
Pieteikumus var iesniegt Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu tiešsaistes sistēmā projekti.activecitizensfund.lv

Aktīvo iedzīvotāju fonds ir Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu programma, kas Latvijā tiek īstenota no 2020. līdz 2024. gadam ar mērķi stiprināt pilsonisko sabiedrību un iedzīvotāju līdzdalību un vairot mazaizsargāto iedzīvotāju grupu spējas. Programmu administrē Latvijas Pilsoniskā alianse un Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs, Kurzemes NVO centrs, Latvijas Lauku forums, Valmieras novada fonds, Zemgales NVO centrs.

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.