Logo ansamblis

Jauni rotaļu laukumu elementi Aizputē un multifitnesa trenažieris Kazdangā

Aizputē un Kazdangā ir pabeigta rotaļu elementu un multifitnesa trenažiera uzstādīšana, seguma ierīkošana biedrības Liepājas rajona partnerības izsludinātā 2014.- 2020. gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” ietvaros pasākuma “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana” 7. projektu konkursa kārtas  projektā “Infrastruktūras papildināšana bērnu un jauniešu attīstībai Aizputes novadā” Nr.20-02-AL13-A019.2203-000012.

Mērķis: Bērnu rotaļu laukuma un fitnesa infrastruktūras attīstība, veicinot iedzīvotāju veselības uzlabošanu un multifunkcionālu atpūtas vietu izveidi.

Projekta ietvaros bija paredzēts iegādāties divus rotaļu laukuma elementus Aizputē jau esošajā rotaļu laukumam Ziedu ielā7, un multifitnesa trenažieri Kazdangā pie pamatskolas esošajā sporta laukumā, arī mulčas seguma ieklāšana. Projekta kopējās izmaksas pēc iepirkuma procedūras EUR 25 551,07, kur no ELFLA EUR 13 681,11 pārējais Aizputes novada domes budžeta finansējums. Elementu piegādi, uzstādīšanu veica SIA MK Dizains.

Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA)
"Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē"
Hipersaite: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Projekta vadītāja: G.Butrima  

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.