Logo ansamblis

Projekts: „ Aizputes novada grants seguma ceļu infrastruktūras pārbūve 3.kārta” Nr. 19-02-A00702-000089

Pabeigta arī “Aizputes novada Lažas pagasta grants seguma ceļa A1 Plēsumi Apriķi posma pārbūve 1,34 km. Vēl kārtojama dokumentācija un atskaites. Būvuzņēmējs: SIA CTB. Būvuzraugs: IK Ozols-G.

Ceļa posms pārbūvēts saskaņā ar būvprojektu, labā kvalitātē, aprīkots ar norādes zīmēm.

Kopā izmaksas pašvaldības grants segumu ceļu pārbūvei šajā projektā, kas nepieciešami uzņēmējdarbības un apdzīvojuma nodrošināšanai EUR 147 862,47, kur no Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai EUR 126 942,61, bet pārējais ir pašvaldības budžeta finansējums.

Hipersaite: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm