Logo ansamblis

Izrāde jauniešiem “@BEZ FILTRA”

Pateicoties  kultūras programmai “Latvijas skolas soma”,  7. maijā Dzērves pamatskolas 5.-9. klašu audzēkņiem bija iespēja noskatīties Goda teātra izrādi “#BEZ FILTRA”. Pielāgojoties jaunajiem apstākļiem, izrāde notika YouTube platformā, un skatītāji to vēroja attālināti.

Skolēni ieinteresēti sekoja līdzi stāstam par divu zēnu, Daniela un Niklāva, draudzību. Jauniešu lomās lieliski bija iejutušies aktieri Edgars Ozoliņš un Rolands Beķeris, un viņu izspēlētajās situācijās, asprātīgajos dialogos varēja saklausīt gan puišu atšķirīgos uzskatus par  ikdienas problēmām, gan novērtēt viņu dažādo dzīves pieredzi. Izrādē tika meklēta atbilde uz jautājumu – vai sociālo tīklu popularitāte var izjaukt draudzību? Liela vērība Daniela un Niklāva sarunās tika pievērsta veselīgam dzīvesveidam, bezatkrituma dzīves principiem, lai mazinātu piesārņojuma ietekmi uz vidi. Izrādē bija iekļautas tādas mūsdienu aktualitātes kā dejas TikTok un satura veidošana YouTube kanālam.

Pēc izrādes noskatīšanās skolēni atzina, ka tā ir ļoti piemērota jauniešu auditorijai, jo tika runāts par lietām, kas viņus interesē.

Dzērves pamatskolas skolotāja Vita Valdmane

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.