Logo ansamblis

Dzērves pamatskolas skolēnu koncertlekcija “Imants Kalniņš. 80”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros maija sākumā daļa Dzērves pamatskolas 4.-9.klašu skolēnu noskatījās SIA “Dzīvā mūzika” piedāvāto tiešsaistes koncertlekciju “Imants Kalniņš. 80”.

Skolēniem jau bija pazīstamas vairākas Imanta Kalniņa dziesmas, kādi zināja, ka dziesmu radīšanā vairākkārt iesaistījies arī komponista brālis – dzejnieks Viktors Kalniņš, taču, gatavojoties koncertlekcijai, skolēni pamatīgāk centās iepazīt gan I.Kalniņa biogrāfiju, gan viņa muzikālās kompozīcijas – dziesmas, simfonisko mūziku, teātra un kino mūziku.

Koncertlekcijā, dziedātājas Ievas Sutugovas stāstījumā ieklausoties, skolēni uzzināja daudz interesantu faktu, kas saistīti ar Imanta Kalniņa biogrāfiju un māksliniecisko darbību. Savukārt Ievas Sutugovas, Mikus Abaroniņa un Jāņa Miltiņa mūziķu grupas pozitīvi aizrautīgajos priekšnesumos dzirdēja gan jau pazīstamās, gan svešākas komponista dziesmas.

Par to, cik uzmanīgi ieklausījies koncertlekcijā, katrs varēja pārliecināties, aizpildot organizētāju sagatavoto krustvārdu mīklu. Jāatzīst, ka tas visiem nemaz tik viegli nepadevās.

Piedāvātais pasākums bija ļoti kvalitatīvs un interesants, tomēr ļoti gaidām iespēju klausīties māksliniekus klātienē!

Lāsma Jūrmale, Dzērves pamatskolas skolotāja

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.