Logo ansamblis

Dzērves pamatskolas skolēnu skolas somā tiešsaistes izglītojoša nodarbība “Apavu stāsti”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 12.maijā  Dzērves pamatskolas 3., 4., 5.klases skolēni Latvijas vēstures notikumus iepazina izglītojošā nodarbībā “Apavu stāsti”.

 Nodarbības vadītājs Nils Klints nodarbības laikā atklāja, ka arī apavi – kurpes, zābaki, tupeles – var būt sava laika liecinieki, kas stāsta stāstus par cilvēkiem, kuriem tie piederējuši, kas tos valkājuši, ejot cauri laikiem un notikumiem. Stāsta par to, ko ļaudis piedzīvojuši, redzējuši, kur piedalījušies un ko izjutuši.

Skolēniem bija iespēja noklausīties četru dažādu kolekcijā iekļauto apavu stāstus, kas sniedza jaunas zināšanas un izpratni par Latvijas vēstures laikmetiem, kultūrvēsturi un vēsturisko mantojumu.

Klausoties stāstus, bērniem radās arī vairāki jautājumi, uz kuriem atbildes bija jāmēģina rast kopā ar skolotāju vai vecākiem, jo nodarbība notika tiešsaistē, un šis nodarbības formāts nedaudz ierobežo skolēnu un vadītāja saziņu pasākuma laikā. Savukārt stāstījumā dzirdētais skolēniem deva ierosmi papētīt apavu un dažādu lietu stāstus arī savās mājās.

Lāsma Jūrmale, Dzērves pamatskolas skolotāja

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.