Logo ansamblis

Kino mūzikas vēsture Aizputes pagasta pamatskolā

Marta mēnesī Aizputes pagasta pamatskolas skolēniem bija iespēja programmas “Latvijas skolas somas” ietvaros noskatīties koncertlekciju “Kino mūzikas vēsture.”

1.-4. klases koncerlekciju skatījās skolā kopā ar skolotājiem un savas emocijas, domas, kuras radušās koncerta laikā izpauda savos zīmējumos. 5.-9. klase saņēma koncertlekcijas saiti un mūzikas stundās noskatījās koncertu un atbildēja uz mūzikas skolotājas sagatavotajiem jautājumiem.

Dziedātājs Mikus Abaroniņš kopā ar multiinstrumentālisti Artu Abaroniņu izveidojuši koncertlekciju skolēniem no 1.-9. klasei. Skolēniem bija iespēja uzzināt, kā veidojies kino un kā mūzika palīdzējusi šim žanram attīstīties.

Koncertlekcijas veidotāji izpildīja pazīstamus kino mūzikas skaņdarbus un pastāstīja par kino vēsturi un tās rašanos.

Programmu papildināja īpaši sagatavoti videomateriāli. Koncertlekcijā bija iespēja iepazīt spilgtākos momentus no mēmā kino un pirmajām krāsainajām filmām līdz mūsdienu kino tehnoloģijām.

Tika izpildīta mūzika no dažādu žanra filmām: zinātniskās fantāzijas, piedzīvojumu filmām, drāmām un multfilmām. Īpaša uzmanība tika veltīta Latvijas kino mūzikai.

 

Collage 20210413 120438

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.