Skolas soma

Padures pamatskolā ciemojās PSIA „Liepājas leļļu teātris”

Padures pamatskolā 5.novembrī ciemojās PSIA „Liepājas leļļu teātris” ar izrādi „Ucipuci meklē mājas”. Rotaļu pūcīte Ucipuci ceļojumu laikā nejauši tiek aizmirsta kādā viesu mājā Itālijā. Lai nokļūtu atpakaļ pie sava mazā Kriša, pūcītei jāpārvar garš un bīstams ceļš cauri mājai uz terasi, kur mājo Lielais ods. Pūcītei talkā nāk zirneklis un zaļais muzikants circenis. Tie abi viņai kļūst par neaizstājamajiem palīgiem un mīļiem draugiem. Ucipuci izrādē sniedz vērtīgus padomus, ko darīt, ja gadās nozaudēties.

Izrādē ir itāliskas kaislības un latviskas drosmes apliecinājums. Skolēni aizrautīgi vēroja izrādi –ar interesi piesaistīja aktraktīvie aktieri, mūzika, dziesmas, tehnoloģijas.

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.