Skolas soma

Podnieku darbnīcas ''Virzas" nodarbība Aizputes pagasta pamatskolā

5.oktobrī Aizputes pagasta pamatskolā viesojās podnieku darbnīcas "Virzas" pārstāvji. 1.- 4.klases skolēniem bija iespēja piedalīties kompetencēs balstītā mācību satura apguvē, iegūstot gan jaunas zināšanas un prasmes, gan iespēju savām rokām izgatavot kādu interesantu priekšmetu no māla. Skolēni pārliecinājās, ka katrs spēj izgatavot kādu trauciņu, strādājot ar podnieku virpu. Keramikas nodarbība deva iespēju skolēniem laiku pavadīt radoši, izmantojot dažādas tehnikas. Interesanti un pievienotā vērtība nodarbībā ir roku darbs, veidot kādu priekšmetu no vienkāršas māla pikas, jo māls ir pateicīgs materiāls katra radošās fantāzijas izpausmei.

Kad skolēnu darbi bija gatavi, tos sasaiņoja un nodeva podnieku darbnīcas pārstāvjiem, lai tie tiktu žāvēti, speciāli apstrādāti un pēc laika nonāktu atpakaļ pie skolēniem. Gaidīsim ar nepacietību darbiņus atpakaļ!

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.