Aicina apgūt digitālās prasmes Mācības pieaugušajiem 6.kārtā

Kas ir pirmais par ko iedomājieties izdzirdot vārdus “digitālās prasmes”? Kaut kas ar datoru lietošanu? Kaut kas sarežģīts? Viss ir vienkāršāk kā izklausās!

Digitālās prasmes ir iespēja ātri, ērti, efektīvi, vienkārši paveikt ikdienas pienākumus darbā ar datoru un jaunākajām tehnoloģijām.

SKDS veiktais pētījums pēc IT uzņēmuma pieprasījuma liecina, ka 72% Latvijas iedzīvotāji uzskata, ka viņu digitālās prasmes ir nepietiekamas, lai spētu efektīvāk strādāt ar pieejamam jaunākajam tehnoloģijām. Kā arī 62% aptaujāto norāda, ka pēdējā gada laikā patstāvīgi centušies risināt kādu problēmu, pašmācības ceļā centušies kaut ko labāk saprast un apgūt. Cik daudz laika šie cilvēki būtu ietaupījuši, ja būtu pilnveidojuši savas digitālās prasmes kursos. Viņi darba pienākumus būtu paveikuši krietni ātrāk un efektīvāk, ja zinātu kā.

Šobrīd ir iespēja uzlabot savas digitālās prasmes – pacelt savu zināšanu latiņu augstāk, apgūstot jaunāko informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīku lietošanu, izmantojot ES fondu līdzfinansējumu 90% apmērā. Šajā projektā profesionālās pilnveides un tālākizglītības iestāde “Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs” ( PPIC) piedāvā 7 mācību programmas gan iesācējiem, gan tiem, kas vēlas uzlabot digitālās prasmes: https://www.forcelex.lv/apmacibas/viaa-macibas-pieaugusajiem/

Īpaša programma ikvienam namu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas nozares darbiniekam – digitālās prasmes namu pārziņiem, Izmanto iespēju, piesakies līdz 30.jūnijam šeit: https://evide.macibaspieaugusajiem.lv/programs/1632

Piesakies Valsts izglītības attīstības aģentūras projektā Mācības pieaugušajiem 6.kārtā, mācies tikai ar 10% līdzfinansējumu un iegūsi 100% jaudu!

Mācies no jebkuras vietas Latvijā, jo apmācība šajā kārtā notiks attālināti – tiešsaistē (online).

Mūsu izglītības iestādē varēsiet apgūt profesionālas mācību programmas, saņemt profesionālu attieksmi un atbalstu, aizraujošu un interesantu mācību procesu un mācīties pie pasniedzējiem, kuri iedvesmo.

Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs

Tel. 26537334

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.