Projekts "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide"

Aizputē ESF projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” būs iespēja apgūt neformālo izglītības programmu “Datorprogrammas interjera noformējumam (SweetHome 3D, SketchUP, CorelDraw) pamati”

Neformālo izglītības programmu “Datorprogrammas interjera noformējumam (SweetHome 3D, SketchUP, CorelDraw) pamati” 80 akadēmisko stundu apmērā īstenos Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļa sadarbībā ar Aizputes pašvaldību. Programmas apguvei varēs pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību (t.sk.: pamatizglītību, vispārējo vidējo, profesionālo vai augstāko izglītību). Lai uzsāktu mācības šajā programmā, potenciālajiem dalībniekiem nav nepieciešamas iepriekšējas priekšzināšanas.

Programmas nodarbības vadīs divas lektores: Guna Bierande Bierena un Ilva Magazeina. Ilva Magazeina ir šīs programmas vadītāja. Ilva Magazeina ir Liepājas Universitātes lektore, kas studiju programmās „Dizains“ un „Jauno mediju māksla“ vada datorgrafikas nodarbības. Lektore Guna Bierande Bierena strādā SIA „RIPO fabrika“ par vizuālās reklāmas dizaineri. Dizainerei ir pieredze mājokļa labiekārtošanā.

Ilva Magazeina stāsta: “Interjera datorizēta projektēšana ir laba izvēle tiem, kas vēlas nodrošināt savu nākotni ar radošu un ienesīgu darbu, apvienojot to ar savu māksliniecisko interešu attīstību un pilnveidošanu. Programma “Datorprogrammas interjera noformējumam (SweetHome 3D, SketchUP, CorelDraw) pamati” ietver šādas pamattēmas: racionālu un funkcionālu interjeru projektēšanas pamati; specializētās projektēšanas datorprogrammas SweetHome 3D, SketchUP, CorelDraw; interjera 2D un 3D projektēšanas un veidošanas principi datorprogrammās un interjera projekta skatu vizualizācijas. Programmas apguves rezultātā paredzēts, ka tās apguves rezultātā tiek iegūtas pamatzināšanas un pamatprasmes par attiecīgo tēmu.”

Projektā strādājošajiem un pašnodarbinātajiem līdzmaksājuma summa par neformālās izglītības programmas “Datorprogrammas interjera noformējumam (SweetHome 3D, SketchUP, CorelDraw) pamati” apguvi ir 36 Euro, pārējās programmas izmaksas sedz ESF projekts un valsts. Trūcīgajiem un mazturīgajiem šie kursi būs bezmaksas, šiem dalībniekiem tiek arī nodrošināta iespēja iegūt finansējumu transporta izdevumiem, ja mācību vieta atrodas vismaz 20 km attālumā no mācību dalībnieka deklarētās dzīvesvietas vai darba vietas.

Neformālās izglītības programmas “Datorprogrammas interjera noformējumam (SweetHome 3D, SketchUP, CorelDraw) pamati” apguvi Liepājas Universitāte ESF projekta ietvaros piedāvās 4 Kurzemes pašvaldībās – Aizputē, Liepājā, Kuldīgā, kā arī Talsos. Aizputē mācības plānotas Aizputes vidusskolā, Ziedu ielā 7 sestdienās no plkst. 10:00 līdz 17:00. Aizputē nodarbību plānotas 11 sestdienās 6 mēnešu laikā.

Pieteikšanās programmai projektā ir gaidāma marta vidū, tā ilgs mēnesi. Pēc pieteikšanās divu mēnešu laikā iedzīvotāji saņems mācību apstiprinājumu, lai šī gada jūnijā varētu sākties mācību grupas komplektēšana un mācības. Aktuālā informācija par programmu (t.sk. pieteikšanos) tiks drīzumā publicēta šeit: www.liepu.lv sadaļā “Mūžizglītība”.

Papildus informācija par programmu “Datorprogrammas interjera noformējumam (SweetHome 3D, SketchUP, CorelDraw) pamati” iegūstama, sazinoties ar Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļas projektu vadītāju Līgu Apenīti (tālr. 20234301, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ).

Tā kā mācību iespējas projekta laikā var izmantot tikai vienu reizi, aicinām pirms tam rūpīgi izvērtēt visas piedāvātās mācību programmas un izvēlēties sev pašu piemērotāko.

Programmu finansē Eiropas Savienības fondu darbības programma “Izaugsme un nodarbinātība” 8.4.1. specifiskā atbalsta mērķa "Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci" projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” Nr.8.4.1.0/16/I/001.

http://www.macibaspieaugusajiem.lv/

Aizputes novada domes Attīstības nodaļa
tel. 63459150

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.