Aicina novada uzņēmējus iesūtīt informāciju par sevi

Novada uzņēmēji!

Saistībā ar topošās jaunās novada interneta mājaslapas satura veidošanu, lūdzam Jūs palīdzēt aizpildīt šķirkli "Novada uzņēmēji"!

Pēc veidlapas aizpildīšanas, nosūtiet to uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Šo informāciju ievietosim Aizputes novada pašvaldības jaunajā (šobrīd topošajā) mājas lapā www.aizputesnovads.lv sadaļā Uzņēmējdarbība, kā arī varēsim izmantot Jūsu produkcijas un pakalpojumu popularizēšanai. Papildus veidlapai lūdzam atsūtīt publicēšanai logo un citus vizuālos materiālus (piem., produkcijas foto). Paldies!

downloadVeidlapa novada uzņēmējiem

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.