Dienvidkurzemes vēlēšanu kandidātu saraksti un vēlēšanu iecirkņi

Vēlētāju zināšanai:
27. maijspēdējā diena, kad vēlētāji var reģistrēt vēlēšanu apgabala maiņu.
29. maijsne vēlāk kā līdz plkst. 19.00 Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde nodrošina vēlēšanu iecirkņu komisijām piekļuvi vēlētāju reģistram.
31. maijspirmā iepriekšējās balsošanas diena (pirmdiena), kad visi vēlēšanu iecirkņi balsotājiem atvērti no plkst. 16.00 līdz 20.00.
1., 2. jūnijsvēlēšanu iecirkņi darbojas dežūrrežīmā četras stundas dienā. Šajās dienās vēlēšanu iecirkņos var pieteikt balsošanu vēlētāju atrašanās vietā un iepazīties ar kandidātu biogrāfijām, priekšvēlēšanu programmām. Balsošana šajās dienās vēlēšanu iecirkņos nenotiek.
3. jūnijsotrā iepriekšējās balsošanas diena (ceturtdiena), kad visi vēlēšanu iecirkņi balsotājiem atvērti no plkst. 9.00 līdz 16.00.
4. jūnijstrešā iepriekšējās balsošanas diena (piektdiena), kas visi vēlēšanu iecirkņi balsotājiem atvērti no plkst. 13.00 līdz 20.00.
5. jūnijs – pašvaldību vēlēšanu diena. Vēlēšanu iecirkņi vēlētājiem atvērti no plkst. 7.00 līdz 20.00.
Vēlēšanu nedēļā vēlēšanu iecirkņos var pieteikt balsošanu vēlētāju atrašanās vietā un iepazīties ar kandidātu sarakstiem, biogrāfijām, priekšvēlēšanu programmām.

Vēlēšanu iecirkņi

IECIRKNIS  ADRESE IECIRKŅA NR
 AIZPUTES KULTŪRAS NAMS  Atmoodas iela 16, Aizpute, Aizputes nov.  573
 AIZPUTES PAGASTA SAIETA NAMS Ziedu iela 2, Rokasbirze, Aizputes pag., Aizputes nov.  579
 AIZPUTES VIDUSSKOLA Ziedu iela 7, Aizpute, Aizputes nov.  572
 BUNKAS KULTŪRAS NAMS "Bunkas Kultūras Nams", Bunka, Bunkas pag., Priekules nov.  581
 CĪRAVAS PAGASTA PĀRVALDE "Gaismas", Cīrava, Cīravas pag., Aizputes nov.  582
 DUNALKAS KULTŪRAS NAMS "Danči", Dunalka, Dunalkas pag., Durbes nov.  583
 DURBES KULTŪRAS NAMS  Skolas iela 5, Durbe, Durbes nov.  574
EMBŪTES PAGASTA PĀRVALDE Uzvaras iela 6, Vībiņi, Embūtes pag., Vaiņodes nov. 585
GRAMZDAS TAUTAS NAMS Skolas iela 5, Gramzda, Gramzdas pag., Priekules nov. 587
GROBIŅAS PILSĒTAS SPORTA CENTRS M.Namiķa iela 2B, Grobiņa, Grobiņas nov. 576
KALĒTU PAGASTA PĀRVALDE Liepu aleja 6, Kalēti, Kalētu pag., Priekules nov. 589
KALVENES PAGASTA PĀRVALDE Skolas iela 21, Kalvene, Kalvenes pag., Aizputes nov. 590
KAZDANGAS PAGASTA KULTŪRAS UN IZGLĪTĪBAS CENTRS Pils gatve 4, Kazdanga, Kazdangas pag., Aizputes nov. 591
KULTŪRAS NAMS (Bārta) "Tautas Nams", Bārta, Bārtas pag., Grobiņas nov. 580
KULTŪRAS NAMS (Gavieze) "Ritmi", Gavieze, Gaviezes pag., Grobiņas nov. 586
KULTŪRAS NAMS (Kapsēde) "Kultūras nams", Kapsēde, Medzes pag., Grobiņas nov. 593
LIEĢU KULTŪRAS NAMS Parka iela 2, Lieģi, Tadaiķu pag., Durbes nov. 575
NĪCAS NOVADA DOME Bārtas iela 6, Nīca, Nīcas pag., Nīcas nov. 594
NĪCAS NOVADA OTAŅĶU PAGASTA PĀRVALDE "Pagastmāja", Rude, Otaņķu pag., Nīcas nov. 595
PAGASTA PĀRVALDE (Sikšņi) "Purenītes", Sikšņi, Dunikas pag., Rucavas nov. 584
PAGASTMĀJA (Rucava) "Pagastmāja", Rucava, Rucavas pag., Rucavas nov. 597
PAGASTNAMS (Vecpils) "Pagastnams", Vecpils, Vecpils pag., Durbes nov. 600
PĀVILOSTAS NOVADA PAŠVALDĪBA Dzintaru iela 73, Pāvilosta, Pāvilostas nov. 577
PRIEKULES KULTŪRAS NAMS Peldu iela 1, Priekule, Priekules nov. 578
VAIŅODES KULTŪRAS NAMS Tirgoņu iela 23, Vaiņode, Vaiņodes pag., Vaiņodes nov. 599
VĒRGALES KULTŪRAS NAMS "Pagastmāja", Vērgale, Vērgales pag., Pāvilostas nov. 601
VIRGAS PAGASTA PĀRVALDE "Virgas skola", Virga, Virgas pag., Priekules nov. 602

*Izsakām pateicību tiem iedzīvotājiem, kuri pamanīja un ziņoja par kļūdu AIZPUTES VIDUSSKOLAS iecirkņa (Nr.572) nekorekto adresi "Aizputes Avīzes" (Nr. 131) maija mēneša numurā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

10 Velesanas Dienvidkurzeme lapa page 0001