Pašvaldības vēlēšanās vēlētāji var balsot atrašanās vietā, ja veselības dēļ nevar nokļūt iecirknī

Vēlētāji, kuriem veselības stāvokļa dēļ nav iespējams nokļūt vēlēšanu iecirknī, var pieteikties balsošanai savā atrašanās vietā.

Pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā var arī:

• vēlētāji, kuri atrodas pašizolācijā vai karantīnā saistībā ar Covid-19
  • slimojošu personu aprūpētāji, ja viņi attiecīgā vēlēšanu apgabala vēlētāji un balsošanas brīdī atrodas aprūpējamā dzīvesvietā
  • aizdomās turētās un apsūdzētās personas, kurām kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, ja atrodas apcietinājumā sava vēlēšanu apgabala teritorijā

Lai pieteiktos balsošanai savā atrašanās vietā:

Datums

Iecirkņa darba laiki

Aktivitāte

31.maijā (pirmdienā)

1.jūnijā (otrdienā)

Notiek tikai iesniegumu pieņemšana, balsošana nenotiek

2.jūnijā (trešdienā)

Notiek tikai iesniegumu pieņemšana, balsošana nenotiek

3.jūnijā (ceturtdienā)

4.jūnijā (piektdienā)

5.jūnijā (sestdienā)

Vēlēšanu diena

!!!Nogādāt iesniegumu vēlēšanu iecirknī var jebkura vēlētāja uzticības persona, kura ir tiesīga arī aizpildīt iesniegumu un iesniegt vēlētāja vārdā.

Iesniegumu var nosūtīt arī Dienvidkurzemes novada vēlēšanu komisijai pa pastu uz adresi Lielā iela 76, Grobiņā, Grobiņas novadā, LV-3430 vai ar drošu elektronisku parakstu parakstītu iesūtīt e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lai pieteiktu balsošanu atrašanās vietā,  iesniegumā jānorāda: vārds, uzvārds/personas kods/iemesls, kādēļ nepieciešama balsošana atrašanās vietā/precīza adrese, kur jāierodas vēlēšanu komisijai/telefona numurs/ieteicams norādīt arī ēkas ārdurvju kodu, ja tāds ir/vai atrodas vai neatrodas izolācijā, mājas karantīnā vai pašizolācijā saistībā ar Covid-19 infekcijas saslimšanu vai inficēšanās riskiem/iesniegums jāparaksta.

Tālruņi saziņai:

Dienvidkurzemes novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Dace ZUKULE, Tālr. 29226758

Dienvidkurzemes novada vēlēšanu komisijas sekretāre Sanita FRĪDMANE, Tālr. 29160023

19 Velesanas