Koncertuzvedums bērniem "Leļļu meistara sapnis"

20. februārī Aizputes pagasta pamatskolas 1. līdz 4. klašu skolēni devās uz Lielo dzintaru, lai projekta Latvijas Skolas soma ietvaros noskatītos mūziklu „Leļļu meistara sapnis”.

Pirms izrādes mācību stundās skolēni izspēlēja dažādas situācijas, kādas var gadīties teātra apmeklējuma laikā. Iepazīstot profesijas, noskatījās videofilmu par leļļu meistaru Juriju Abramenko. Mūzikas stundā guva zināšanas par teātra mūzikas paveidu – mūziklu.

Izrāde bija pa leļļu meistaru, kura kvēlākais sapnis, lai lelles atdzīvojas. Leļļu meistars ir nabadzīgs, bet ļoti sirsnīgs un labestīgs. Lai arī pašam nav iztikai nenieka, viņš dod pajumti pamestai kaķenītei. Pateicībā par meistara labo sirdi, kaķenīte, izmantojot savas burvju spējas, atdzīvina lelles. Tā piepildās leļļu meistara sapnis.

Caur mūziklu skolēni iepazina tādas vērtības kā labestība, sirsnība, izpalīdzība. Tā mācīja, lai arī cik grūti pašam klājas, sniegt palīdzīgu roku grūtībās nonākušajiem.

Pēc izrādes skolēni dalījās pārdomās par redzēto mūziklu un tajā ietvertajām vērtībām. Skolēni iejutās leļļu meistara tēla un paši gatavoja lelles.

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.