Logo ansamblis

LIAA Liepājas biznesa inkubators aicina pieteikties biznesa ideju autorus un uzņēmējus atbalsta programmām

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori visā Latvijā izziņo 2021. gada pavasara uzņemšanu Pirmsinkubācijas un Inkubācijas programmās. Pieteikumu pieņemšana dalībai biznesa atbalsta programmās būs atvērta no 1. līdz 22. martam. Pieteikumus, kas parakstīti ar elektronisko parakstu un nosūtīti uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., pieņems līdz 2021. gada 22. marta plkst. 23:59.

Šobrīd LIAA Liepājas biznesa inkubatorā kopumā darbojas 31 dalībnieks inkubācijas programmā un 20 dalībnieki pirmsinkubācijas programmā, kuri vairāku profesionāļu vadībā mērķtiecīgi strādā pie savas biznesa idejas attīstīšanas un testēšanas. Dalībnieki ir pārsvarā no Liepājas un Saldus rajona, bet LIAA Liepājas biznesa inkubatora darbības teritorija ir arī Aizputes, Brocēnu, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas, un Vaiņodes novadā. Dalībnieku vidū ir tādi uzņēmumi kā dažādu metāla detaļu, konstrukciju un iekārtu ražotājs SIA “RARE Power”, medicīnisko plāksteru un kinezioloģisko teipu ražotājs SIA “NordePlast”, web izstrādes un e-komercijas risinājumu uzņēmums SIA “Libautech”, luksus klases naktsveļas un mājas apģērbu zīmols “Epifania nightwear”, veselīgu bišu maizes pastilu ražotājs SIA “Bee Bite”, bērnu un bērnu ratu aksesuāru ražotājs SIA “Twinkle LV”, ēku vadības sistēmu projektēšanas un programmēšanas uzņēmums SIA “KUBUM” un citi.

”Uzskatām, ka LIAA biznesa inkubators ir kā lielais brālis, kas palīdz mūsu uzņēmumam uzsākt patstāvīgās gaitas uzņēmējdarbībā. Inkubators ne tikai dod iespējas, bet mērķtiecīgi darbojas, lai visi inkubatora dalībnieku uzņēmumi augtu, sasniegtu savus mērķus un vēl vairāk. Esam izmantojuši dažādas dotās priekšrocības attīstībai – dažādās apmācības, profesionāļu konsultācijas un grantus projektu realizācijai. Tāpat inkubators ir palīdzējis attīstīt uzņēmuma tehnisko bāzi, lai varam strādāt ātrāk un kvalitatīvāk. Viens no jaudīgākajiem katalizatoriem ir kopiena, kurā darbojas daudz un dažādu, līdzīgi domājošu un aizrautīgu cilvēku gan no uzņēmumiem, gan inkubatora komandas, un uzturēšanās šādu cilvēku sabiedrībā arī mums lika straujāk augt un uzstādīt sev lielākus mērķus. Uzņēmuma pirmajos darba gados šī motivācija bija noteicošais faktors izaugsmei. Kopienas uzņēmumi vajadzības gadījumā viens otru atbalsta un palīdz ar savu pieredzi un kontaktiem, kas vienmēr ietaupa laiku un naudu. Tāpēc, ja ir ideja un vēlēšanās ko uzsākt, bet bailes no nezināmā kā vienmēr attur, tad iesakām inkubatoru, kas izvedīs cauri nezināmā tumsai uz gaišāku nākotni”, tā par gūto atbalstu stāsta SIA “KUBUM” valdes priekšsēdētājs Andris Butrims.

Interesentiem tiek piedāvātas divas programmas. Pirmsinkubācijas atbalsts ir sešu mēnešu apmācību programma, kuras laikā dalībnieks testē sava produkta vai pakalpojuma dzīvotspēju, papildus saņemot kompetentu mentoru atbalstu un ieteikumus biznesa izaicinājumu risināšanai. Programmu ir iespējams apvienot ar pamatdarbu, un tā ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēl ir sava produkta vai pakalpojuma izstrādes posmā. Savukārt Inkubācijas atbalsta programmai aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrējuši savu uzņēmējdarbību ilgāk par trim gadiem. Inkubācijas laikā dalībnieki saņem ne vien bezmaksas apmācību iespējas, mentoru konsultācijas un koprades telpas, bet arī grantus līdz 50 % no attiecināmajām izmaksām dažādu pakalpojumu apmaksai un ražošanas iekārtu, aprīkojuma u.c. iegādei. Izejmateriālu iegādei uzņēmumi var piesaistīt līdzfinansējumu 30 % apmērā no attiecināmajām izmaksām.

Interesenti, jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori aicināti apmeklēt tiešsaistes info stundu 11. martā. Pasākumu meklē LIAA Liepājas biznesa inkubatora Facebook lapā.

Lai iesniegtu pareizi aizpildītu pieteikumu, saprastu, kura no programmām ir piemērotākā, un uzzinātu par pieteikšanās kārtību, ir svarīgi sazināties un pieteikt individuālu konsultāciju. Konsultāciju iespējams pieteikt, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 62 401 092. Saldus un Brocēnu novada iedzīvotājiem konsultāciju iespējams pieteikt arī Saldū, kur atrodas LIAA Liepājas biznesa inkubatora atbalsta vienība Saldū, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 "2020. gadā LIAA Liepājas biznesa inkubatora inkubācijas dalībnieki kopējo apgrozījumu ir palielinājuši par 63% sasniedzot 2,75 miljonus eiro apgrozījumu. Kopējais uzņēmumu eksporta apjoms 2020. gadā ir palielinājies par 29%. Mūsu uzņēmēju rādītāji katru gadu pārsniedz kopīgi uzliktos mērķus un ticam, ka stiprinot mūsu uzņēmēju kopienu ar spēcīgiem Pirmsinkubācijas un Inkubācijas dalībniekiem varam vēl skaļāk nest Latvijas vārdu pasaulē." tā Gints Reķēns, LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītājs par aizvadītā gada rezultātiem un gaidāmo pavasara uzņemšanu.


LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas Savienība Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektā "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: https://www.liaa.gov.lv/lv/biznesa-inkubatori/par-projektu
LIAA biznesa inkubatoru dalībnieku katalogi: http://inkubatori.magneticlatvia.lv/katalogi/

Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ  
Par inkubācijas programmu: https://youtu.be/jTis0NTX_A0

Progresu pārskata apkopojums

 

Papildu informācija:
Guna Šneidere
Vecākā projektu vadītāja
LIAA Liepājas biznesa inkubators
Dārza iela 4/8, Liepāja
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
tālrunis: +371 62 401 092
Facebook | Instagram
_____________________________

Anete Tīrmane
Vecākā projektu vadītāja
LIAA Liepājas biznesa inkubatora atbalsta vienība Saldū
Striķu iela 15,Saldus
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.