Aizputes sieviešu apvienība "INTEGRO"

female1Valdes priekšsēdētāja: Māra Veidmane

telefons26427565

Mūsu rekvizīti:
Biedrība "Aizputes sieviešu apvienība "INTEGRO""
Vienotais reģistra Nr. 40008106021
Banka SEB
Konts: LV83UNLA0050016714979

Aizputes sieviešu klubs, kurš pirmo reizi izveidots 2006.gadā, pēc vairāku gadu pārtraukuma savu darbību atsāka 2010.gada oktobrī.  Un šobrīd šī biedrība plašāk pazīstama kā ASK- Aizputes sieviešu klubs. Kluba darbībā tiek aicināta iesaistīties ikviena Aizputes novada iedzīvotāja, kuru uzrunā mūsu kluba misija: “Iemācīties labas lietas, uzdāvināt tās citiem un pēc tam aiz laimes atpūsties!”

Mēs tiešām apgūstam labas lietas, dāvinām tās apkārtējiem un pašas topam laimīgākas.  

 

Mūsu interešu joma saistās ar:
-veselīgu dzīvesveidu;
-praktiskām nodarbēm;
-psiholoģiju, astroloģiju un ezotēriskām lietām;
-kultūras pasākumu apmeklēšanu;
-izglītošanos;
-tikšanos ar interesantiem cilvēkiem.

 

Mūsu labo lietu (lietas, kurās dalījāmies ar citiem) sarakstā jau ir sekojoši darbi:

  • 2010. oktobris - 2011 .aprīlis.
    mēs stiprinājām nūjošanas tradīcijas Aizputē (pēc mūsu uzaicinājuma nūjošanas instruktors Imants Ločmelis vairākās nodarbībās mums mācīja pareizo nūjošanas tehniku);
  • mēs aicinājām visus atsaucīgos konfekšu pušķu un dāvanu gatavošanai Ziemassvētkos: Aizputes bērniem - invalīdiem, Bēbīšu skoliņas rotaļu grupas dalībniekiem un Aizputes novadā aizbildniecībā esošiem bērniem (pēdējais darbs notika pēc Aizputes novada domes aicinājuma );
  • mēs popularizējām pilates vingrošanu (ir izveidojies jauns vingrotāju pulciņš pēc vienas no mūsu nodarbībām par šo tēmu);
  • mēs, pētot pavasara saulgriežu tradīcijas, krāsojām olas un pēc tam tās dāvinājām Rokaižu pansionāta iemītniekiem;
  • mēs atvedām uz Aizputi liepājnieču aizsākto pogu deķi un aicinājām ikvienu aizputnieku tajā iepogot pa pogai…
  • mēs piedalījāmies Lielajā talkā un palīdzējām sakopt Bēbīšu skoliņas rotaļu laukumu;
  • mēs vēl joprojām uzturam interesi par dančiem.
  • un vēl, un vēl, un vēl klusie darbiņi, kurus veica katra no mums- daloties ar saviem apkārtējiem iegūtajās zinībās.

 

Aicinām Jūs pievienoties mūsu pulkam un aicinām Jūs piedāvāt mums savas prasmes, zināšanas un iemaņas. Mēs novērtēsim ikvienu piedāvājumu!

Vairāk par mums var uzzināt, apmeklējot IEVA(s) SIEVA(s) aizputnieces profilu www.draugiem.lv
Varat mums rakstīt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Projekta "Gūstam jaunu pieredzi Aizputē" aktivitātes

teter

Biedrība  Aizputes sieviešu apvienības “Integro” darbojas Aizputē, Pasta ielā 2. Valdes priekšsēdētāja Māra Veidmane. Apvienība savā darbā iesaista gan Aizputes, gan Aizputes novada, gan arī pārējo novadu interesentus.

Biedrijas misija ir “Gūt labu pieredzi, dalīties tajā ar citiem un priecāties par padarīto”, kuru īstenojam, iesaistot sievietes dažādās personību attīstošās aktivitātēs, tādējādi atbalstot daudzveidīgas prasmes un sekmējot savstarpējo sadarbību. Interesenti var apmeklēt rokdarbu, gleznošanas,meditācijas  nodarbības.

“Borisa un Ināras Teterevu fonds” piešķīra grantu projektam, “Gūstam jaunu pieredzi Aizputē”. Tāpēc visi, kas vēlās var apmeklēt nodarbības, čunčināšanas tehnikas apgūšanā, jaunu tamborēšanas rakstu apgūšanā, gobelēnu darināšanā, jaunu adīšanas rakstu apgūšanā, batikošanā, audumu apgleznošanā, tematisko kubu šūšanā, tupam-sēžam spilvenu izveidē, nūjošanas instruktora vadībā, datorprasmju apgūšanā, gleznošanas plenēri. Un noslēgumā radošo darbu izstādē.

Jaunā projekta “Nevari mainīt situāciju, maini attieksmi”, realizācija sāksies augustā. Projektā būs Daces Priedes lekcijas un Evas Muižnieces ci-gun nodarbības. Turpmākai informācijai sekot biedrības mājas lapā.

 

 

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.