SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra" aktualitātes

LLKC Liepājas biroja ieplānotie pasākumi DECEMBRĪ:

 • 09.12.2020 | Aktualitātes, govju ēdināšanas raksturīgās īpatnības un slimības ziemas periodā (tiešsaistes seminārs).
 • 10.12.2020 | Zivju dīķu ierīkošana un apsaimniekošana (tiešsaistes seminārs)
  • Tikšanās sākums no plkst. 10:00.
  • Programmā:
   • Pieredzes stāsts par zivju audzēšanu dalīsies Ēriks Rāva (.
   • Zivju dīķu ierīkošana un apsaimniekošana. Raivis Apsītis, Zivsaimniecības eksperts.
   • Karpu intensīvā audzēšana, ekonomiskais pamatojums un mārketings. Raivis Apsītis, Zivsaimniecības eksperts.
   • Zivju barošana, uzskaite. Raivis Apsītis, Zivsaimniecības eksperts.
   • Jautājumi un diskusija.
  • Aicinām pirms mācībām uzdot sevis interesējošos, aktuālos jautājumus.
  • Papildus informācija un reģistrācijas lapa ir pieejama Valsts Lauku tīkla mājas lapā - http://www.laukutikls.lv/nozares/zivsaimnieciba/notikumi/2020-12-10-000000/10122020-zivju-diku-ierikosana-un-apsaimniekosana
 • 07.12.2020 | Nīca | Informatīvais seminārs Meža apsaimniekošanas aktualitātes. Meža inventarizācija. Jaunaudžu postījumu aizsardzība. Kontaktinformācija: MKPC Dienvidkurzemes nodaļa - Agrita Šēnberga. tālr. 29285111. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..  Lasi vairāk - www.laukutikls.lv/nozares/mezsaimnieciba/notikumi/2020-12-07-000000/nica-informativais-seminars-meza-apsaimniekosanas

CITAS TIEŠSAISTES APMĀCĪBU iespējas, kad attālums nepastāv:

KONFERENCE

SEMINĀRI

IESPĒJAS

 • Bezmaksas konsultācijas saimniecībām, kas tiek apmaksātas ar Zemkopības ministrijas un Lauku atbalsta dienesta atbalstu. Katrai saimniecībai ir pieejams atbalsts 3000 EUR apmērā. Konsultāciju jomas un kontakti:
  • lopkopība - Elīna Egle (tālr. 22000235, e-pasts: mailto: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.);
  • mežkopība - Agrita Šēnberga (tālr. 29285111, e-pasts: mailto: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.);
  • ekonomikā un augkopībā - uzziņas pa tālr. 27843096, e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Lasi vairāk - http://new.llkc.lv/sites/default/files/baskik_p/pielikumi/kp_majas_lapai_0.pdf

 • Aicinām saimniecības / uzņēmumus pievienoties Novada garšas katalogam (kontakti tālr. 27843096, e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)  - novadagarsa.lv

LAUKU ATBALSTA DIENESTS (www.lad.gov.lv , tālr. 63822232)

 • LAD jau šobrīd piedāvā iespēju veikt lauku bloku precizēšanu, kā arī aizpildīt Provizorisko platību maksājumu iesniegumu. To var izdarīt elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) sadaļās "Provizoriskā iesniegums" vai "Lauku bloku precizēšana".
  • Precizēšanas pieprasījumi jāiesniedz tikai tad, ja klients vēlas iekļaut lauku blokā jau sakoptu platību, no lauku bloka izņemt neapsaimniekotu platību vai pievienot jaunus ainavas elementus. Lauku bloku precizēšanas pieprasījumā ir iespēja izveidot lauksaimnieka bloku, savu apsaimniekoto platību nošķirot no kaimiņu apsaimniekotajām platībām. Platībai ir jābūt sakoptai uz lauku bloka precizēšanas pieprasījuma iesniegšanas brīdi – tajā nav krūmu, celmu, kūlas u.c. Precizēšanas pieprasījumus var iesniegt līdz 2021. gada 1. aprīlim, bet, lai ātrāk tos varētu pārbaudītu un apstiprinātu, LAD aicina to izdarīt pēc iespējas ātrāk. 
  • Ikviens lauksaimnieks var sākt aizpildīt Vienotā platību maksājuma pieteikumu.To var darīt pakāpeniski un jau savlaicīgi aprēķināt, vai tiks izpildītas zaļināšanas un citas prasības, kā arī attiecīgi saplānot veicamos darbus nākamajai sezonai. Pabeigt platību maksājumu iesnieguma iesniegšanas procesu varēs 2021. gada aprīlī un maijā.

Ja interesē noteikta tēma / iespēja vai arī vēlaties ieteikt kādu Jums aktuālu tematu zvaniet pa tālr. 27843096 vai arī rakstiet uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Seko jaunumiem sociālajos tīklos -  https://www.facebook.com/LLKCLiepaja/

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.