Rudītes Tiļļas darbu izstāde “KRĀSU SPĒLES”

9.Aizputes_bibliotēka_izstāde
Kategorija
Izstādes
Datums
12.01.2022 00:00 - 12.03.2022 00:00
Vieta
Aizputes pilsētas bibliotēka

Aizputes pilsētas bibliotēkas apmeklētāji no 12. janvāra var iepazīties ar abstraktās krāsu pludināšanas tehnikā tapušajām Rudītes Tiļļas glezniņām.

Rudīte Tiļļa dzīvo Vaiņodes pagastā. Pēc profesijas ir šuvēja, bet viņas brīvo laiku aizpilda divi vaļasprieki. Pirmajā vietā ir fotografēšana, ko apguvusi Liepājas fotogrāfa Jāņa Vecbrāļa vadībā un turpina darboties foto klubā “Liepājas pozitīvs”. Otrs hobijs uzradies pirms diviem gadiem, kad visiem nācās vairāk laika pavadīt mājās. Abstrakto krāsu pludināšanu pamanījusi internetā, pamēģinājusi un iepaticies. Tā arī zināšanas par šo tehniku apguvusi pašmācības ceļā un eksperimentējot. Rudīte saka, ka šī nodarbošanās viņai ir kā atpūta un iekšēja miera rašana. “Tas ir radoši pavadīts laiks, kurā atklāju krāsu noslēpumus, ļaujoties nejaušībai un reizē arī šo procesu vadot. Te netiek attēlota fotogrāfiskā realitāte, bet emocijas un izjūtas, ko rada krāsu laukumi, to attiecības, līnijas, saspēle…Tā darbojas kā krāsu terapija un rosina iztēli.”

Rudītes Tiļļas darbu izstāde “Krāsu spēles“ apskatāma līdz 12. martam bibliotēkas darba laikā.

 
 
Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.