Image

Karjeras nedēļa 2019. gada oktobrī

No 14. līdz 18. oktobrim norisināsies ikgadējā Karjeras nedēļa. Šī gada tēma ir saistīta ar nākotnes profesijām. Karjeras nedēļa šogad tiek aizvadīta ar saukli “Ielogojies nākotnē!”, rosinot jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās, sabiedrībā un vidē, kas nosaka nepieciešamību jau tagad attīstīt specifiskas prasmes un kompetences, lai veiksmīgi iekļautos nākotnes darba tirgū. Aizputes novada izglītības iestādēs Karjeras nedēļas laikā notiks dažādi karjeras veidošanai veltīti pasākumi un diskusijas.

14. oktobrī Aizputes vidusskolēniem Kuldīgā būs iespēja piedalīties aizraujošā diskusijā “Šodien sākas nākotne!”, uz kuru aicinātas iedvesmojošas personības. Dzērves un Māteru Jura pamatskolu skolēni piedalīsies karjeras pasākumā “No prasmēm līdz profesijai” uzzinās par leļļu teātra aktiera un kanisterapeita profesijām.

15. oktobrī pasākumā “Veiksmīgas karjeras ABC” novada skolu 9.-12.klašu skolēni uzzinās, kā orientēties mūsdienu darba tirgū.

16. oktobrī pasākumā “Randiņš ar profesionāli” Aizputes vidusskolas jauniešiem tiks dota iespēja diskutēt ar Aizputes pilsētas jauniem, erudītiem, uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri savu profesionālo karjeru veido Aizputes novadā.

17. oktobrī Aizputes pagasta pamatskolā un Aizputes vidusskolā viesosies pasaules čempions fitnesā. Māris Šveiduks.

18. oktobrī Aizputes vidusskolas 1.-12.klašu skolēni tiksies ar skolas absolventu, ugunsdzēsēju un glābēju Elviju Lankovski-Ķeķi, bet 3.a, 4.b un 7.a klases dosies uz Rīgas Zooloģisko dārzu, lai iepazītos ar tur iesaistītajām profesijām.

Aicinām skolēnus aktīvi piedalīties karjeras nedēļas pasākumos, kā arī darboties radoši, domājot par savu nākotni. Lūdzam arī vecākus nākt uz izglītības iestādēm ar savu iniciatīvu, un ieinteresēt skolēnus par savām profesijām.

Virkne pasākumu tiks finansēti projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Aizputes novada PKK (Vineta Bardanovska un Monta Balode)

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.