Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes 2018./19. māc.g. 1. semestrī

1. semestra rudens mēnešivisās Aizputes novada izglītības iestādēs iezīmējās ar daudzveidīgiem karjeras pasākumiem. No 8. līdz 11. oktobrim norisinājās Karjerasnedēļa, kas ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties dažādās diskusijās, radošajās darbnīcās, konkursos un citos izglītojošos pasākumos. Šā gada Karjeras nedēļas tēma ir saistīta ar karjeras vadības prasmju apgūšanu, kas aicina skolēnus, viņu vecākus un pedagogus iepazīt karjeras vadības prasmjulomu karjeras plānošanā, skolēnam izvēloties nākotnes profesiju un izglītības ceļu, atbilstoši savām prasmēm, interesēm un iespējām. Ar karjeras nedēļas devīzi "Tavs karjeras skrejceļš!" tika ieskandināts plašs KAA pasākumu cikls Aizputes novada izglītības iestādēs. Pirmo reizi Karjeras nedēļa tika īstenota, sadarbojoties ar VIAA (Valsts izglītības attīstības aģentūra), kura savus karjeras pasākumus realizēja arī Aizputes novadā.

downloadPapildus informācija