Psihologa vakance projektā „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Psihologa konsultatīvā atbalsta specifikācija tirgus izpētei

Nosaukums: Psihologa konsultatīvais atbalsts izglītojamiem
Pakalpojums veicams projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" ietvaros.

Norises vieta: Aizputes novads
Norises laiks:
2017./18. mācību gada 2. semestris
Auditorija: Aizputes novada izglītības iestāžu 5. - 12. klašu izglītojamie
Norises veids: konsultatīvais atbalsts

Sasniedzamais mērķis:
Sniegt psihologa konsultatīvo atbalstu 11 Aizputes novada izglītojamiem

Saturs:

1. Sniegt konsultatīvo atbalstu 11 Aizputes novada izglītojamiem 75 stundu apmērā, vadoties pēc apstiprinātajiem individuālā atbalsta plāniem.
  2. Veikt konsultāciju uzskaiti, atbilstoši projekta prasībām, un iesniegt atskaites par paveikto darbu projekta vadītājai Aizputes novadā Daigai Tīmanei.

Pasākuma plānotā apmaksa:
stundas likme 9,52 EUR, iekļaujot nodokļus, ar darbinieku tiks slēgts darba līgums uz noteiktu laiku

Iespējamie pretendenti:
Piedāvājumus un CV iesūtīt projekta vadītājai Aizputes novadā Daigai Tīmanei Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2018. gada 29. janvārim.