Skolas somā teātra izrādes

Katru semestri skolēniem ir iespēja apmeklēt vismaz vienu kultūras pasākumu programmas “LATVIJAS SKOLAS SOMA” ietvaros. 2019./2020. mācību gada otrajā semestrī 1. - 6. klašu skolēni devās uz Liepājas teātri.

30. janvārī 2. - 6. klašu skolēni apmeklēja Liepājas teātra izrādi “Polianna”. (režisors Dž.Dž.Džilindžers) Izrāde ir stāsts par vienpadsmit gadus vecu meiteni, kura arī sarežģītās situācijās prot atrast, par ko priecāties. Savu prieka spēli viņa centās iemācīt katram, ar kuru satikās. Izrāde uzrunāja gan bērnus, gan pieaugušos, jo prieks un mīlestība nevienu neatstāj vienaldzīgu. Aizejot no izrādes katrs varēja paņemt līdzi Poliannas optimismu un aizrautību.

Savukārt 12. februārī 1. klases skolēni apmeklēja Liepājas teātra izrādi “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”. Brāļu Grimmu pasaku zina ikviens. Režisors Dž.Dž.Džilindžers kopā ar aktieriem centies to parādīt mūsdienīgā izpildījumā, nezaudējot pamatdomu par cilvēka dvēseles tīrības un skaistuma nozīmi. Izrāde asprātīga, muzikāla. Pirmklasnieki ar aizrautību sekoja līdzi pasakas notikumiem, salīdzinot ar pirms tam mācību stundās lasīto pasaku grāmatā.

Skolotāja Lāsma Jūrmale