Latvijas čempionāts 10 km šosejā
Pirmdiena, 04 septembris 2017 16:05

 Jau otro gadu Latvijas čempionāts 10 km šosejas skrējienā tiek aizvadīts Piltenē. Šogad organizatoriem bija izdevies noorganizēt, ka uz starta stājās praktiski visi šā brīža spēcīgākie Latvijas garo distanču skrējēji gan vīriešiem, gan sievietēm. Arī aizputnieki, Liepājas rajona sporta skolas audzēkņi ņēma dalību šajās sacensībās. Artūrs Niklāvs Medveds pieaugušo konkurencē izcīnīja 3. vietu ar jaunu personīgo rekordu 31:50 un saņēma bronzas medaļu, bet, protams, nepārspēts palika junioru konkurencē un saņēma arī U20 grupas zelta medaļu.

Šajās sacensībās Artūrs piekāpās tikai uzvarētājam Valerijam Žolnerovičam un Dmitrijam Serjoginam, aiz sevis atstājot arī pagājušā gada uzvarētāju Reini Hartmani. Juniorēm pie sudraba medaļas tika Santa Zemture, kura pirmo reizi skrēja 10 km distanci. Santas laiks 44:40, bet ar ceturto vietu U20 grupā nācās samierināties Linardam Nikolasam Ņikiforovam. Jaunākie skrējēji varēja spēkus izmēģināt gan bērnu skrējienā, gan arī 5 km distancē. Bērnu skrējienā uzvarēja Daniels Lagzdiņš un Ieva Pūpola, trešie finišēja Keita Upeniece un Sandris Salna, bet soli aiz goda pjedestāla palika Kristers Salna, Madara Pūpola, Alīna Rone un Marats Nadjaks. Raits solis bija arī Markusam Zeltagraudam, Elzai Bāderei, Martai Ļaudamai un Laurim Aleckim. 5km distancē uzvarēja Ginta Krūzēna,Mareks Ņikiforovs, otrā finišēja Marta Bādere, bet trešo vietu izcīnīja Līva Skoreja. Labi skrēja arī Reičela Rone, Renāte Ausmane. Pieaugušajiem 10 km distancē S50 grupā 2. vietu izcīnīja Sandra Locika, 3. vietu S40 grupā Maija Pūpola , bet V50 grupā trešais bija Rainers Meiers, savukārt Silvijai Ervikai S50 grupā izcīnīta 4. vieta.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads