Grupas "Dakota" ziemas koncertprogramma "Ledus zieds"

Koncertā jūs redzēsiet grupu “Dakota” neierastā ampluā. Šeit nebūs kovboju cepures un zābaki, nekūpēs cigāri, tā vietā valdīs mīlestība un dvēseles siltums, jo katram no grupas dalībniekiem, tāpat kā koncerta apmeklētājiem, ir kâds ko mīlēt, kāds, kam nosūtīt gaišas domas, vai arī piedot...

Biļetes iepriekšpārdošanā: Aizputes Tūrisma informācijas centrā, Atmodas ielā 16 un “Biļešu Paradīzes” kasēs. Cena 7 eiro, tuvojoties pasākumam un pasākuma dienā 10 eiro.

 
Ziemassvētku egles iedegšana un Pilsētas laukuma Zvaigžņu ielā 2 atklāšana

 
Koncerts TRĪS VĪRI ZIEMASSVĒTKOS

 Kāpēc mēs tik ļoti gaidām Ziemassvētkus? Tas ir laiks, kad ikkatrs no mums, nekautrējoties no pārējiem, savā sirdī atkal kļūstam bērni. Dāvināšanas prieks, pārsteigums par saņemto dāvanu, satikšanās ģimenes lokā, eglītes mirdzums, sveču liesmas – ainas, kuras no mūsu apziņas neizzudīs līdz sirmam vecumam. Tā ir skaista ilūzija, ka joprojām esam mazi, ka visi skaistie notikumi dzīvē vēl tikai priekšā.

Arī tādi nopietni vīri kā aktieris Mārtiņš Vilsons, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels un komponists Jānis Lūsēns nav izņēmums. Šai Ziemassvētku gaidīšanas laikā apvienojoties jaunā koncertprogrammā „TRĪS VĪRI ZIEMASSVĒTKOS”, klusinātā un niansētā sarunā ar skatītāju tiks runāta dzeja, pasakas, dziedātas dziesmas, kas aizved mūs bērnībā, kad dzīve likās kā skaista pasaka, kurā vienmēr ir māmiņa, tētis, vecvecāki... viņu stāsti, dzejoļi un dziesmas pirms došanās pie miera...

Aicinām arī Jūs kopā ar šiem trim nopietnajiem vīriem doties uz mūsu katra bērnības zemi. Koncerts Aizputes kultūras namā notiks 14.decembrī 19:00. Biļetes iepriekšpārdošanā - „Biļešu Paradīze” kasēs, internetā un Aizputes kultūras namā.

 
Kazdangas KC izskanēja Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2018” folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu skate

Starptautiskais folkloras festivāls „Baltica” ir Baltijas tautām nozīmīgs notikums, kas demonstrē tradicionālās kultūras vērtības - dziesmas, instrumentālo mūziku, stāstījumus, rotaļas, dejas, kā arī tautas lietišķo mākslu, amatniecību, un citas tautas kultūras izpausmes formas. Festivālā piedalās etnogrāfiskie ansambļi, folkloras kopas, tautas mūzikas grupas, stāstnieki un citi individuālie izpildītāji. Nākamais Starptautiskais folkloras festivāls “Baltica2018” notiks 2018.gadā no 16. līdz 21.jūnijam. Tā tēma būs “Jāņi. Ziedēšana”, festivāls noslēgsies ar Vasaras saulgriežu svinēšanu visos Latvijas novados un Rīgā. Latvijā pirmais festivāls “Baltica” notika 1988.gadā, ievadot Nacionālās neatkarības kustību. Latvijas valsts simtgadē – 2018.gadā festivāls notiks jau vienpadsmito reizi.

Lasīt tālāk...
 


Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads