Koncertprogramma "SATIKŠANĀS" 11.11.2017

 Klausoties duetā, kur savijas balss un ģitāras skaņas, iespējams sadzirdēt vissīkākās skaņas nianses un visintīmāko vēstījumu, izbaudīt katru izdziedāto vārdu un izskanējušo noti. Ģitāras un balss muzikālais repertuārs ir teju neierobežots un kā pirmo savu kopdarbu Juris Jope un Linards Šveklis skatītājiem piedāvā koncertprogrammu „Satikšanās”. Tā ir vieta, kur tiekas labi zināmas vai sen aizmirstas Raimonda Paula melodijas ar Imanta Ziedoņa dzeju: ”Es tev savu dvēseli”, „Saulrietiņa dzīvībiņa”, „Meitene ar kallu ziediem”, „Upē naktī” un citas izjustas, emocionāli piepildītas kompozīcijas.

Kā uzsver pats mākslinieks Juris Jope: „Šo divu dižgaru mijiedarbība ir kas īpašs un man ir liels prieks tam tuvoties. Esmu izveidojis sev tuvu programmu, kas sevī ietver gan Imanta Ziedoņu dzejas lasījumu, gan Raimonda Paula dziesmas ar Imanta Ziedoņa dzeju.

 

 
24. novembrī Aizputes kultūras namā Agneses Rakovskas koncerts

 24. novembrī plkst. 19.00 Aizputes KN dziedātājas Agneses Rakovskas koncerts.

Māksliniece saviem klausītājiem piedāvā jaunu soloprogrammu - Raimonda Paula dziesmas unikālās dziesmu aranžijās, vēl nedzirdētā izpildījumā. Kopā ar Agnesi Rakovsku uz skatuves muzicēs stīgu kvartets ReDo un pianists Matīss Repsis.

Biļešu cena: 7-,;8,-;10,- EUR.
Biļešu iepriekšpārdošana - Tūrisma Informācijas Centrā /Aizputē, Atmodas ielā 16/
Stundu pirms un pēc pasākuma darbosies kafejnīca.

 
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Metalurgu Tautas teātra izrāde

 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Metalurgu Tautas teātris un režisore Lelde Kaupuža aicina uz izrādi “Karuselis” 29. oktobrī plkst. 16.00 Aizputes kultūras namā

Dramaturga Ērika Vilsona iedvesmoti Liepājas Metalurgu Tautas teātra aktieri kopā ar režisori Leldi Kaupužu iestudējuši izrādi bez vārdiem – “Karuselis”. Režisore stāsta: “Mēs atteicāmies no teksta, lai varētu izspēlēt stāstu caur kustību, žestu, ritmu un mūziku. Izrādē apvienoti divi Ērika Vilsona stāsti “Dzimšanas diena” un “Slimnīca”. Viens stāsts – par kādas dzīves sākumu, otrs vēsta par to, ko cilvēks atceras pirms nāves. Abi stāsti veidoti traģikomiskā un groteskā veidā. Izrāde ir par galvenajiem pieturas punktiem cilvēka dzīvē. Aktieri paši veidoja izrādes materiālu, izmantojot savus personiskos novērojumus un pieredzi, tāpēc tā ir personiska katram no mums. Var teikt, katrai izrādes detaļai ir savs stāsts, sava īpaša nozīme, tāpēc mēs būsim ļoti gandarīti, ja šī izrāde uzrunās arī skatītāju.”

Lasīt tālāk...
 
DRĪZUMĀ!!! CIRKA ŠOVS

CirksANNAS UN ELZAS PIEDZĪVOJUMI PASAKU VALSTĪBĀ

Cirka kolektīvs "ARGO"
MARIUPOLIS (UKRAINA)

Neticami (bet, patiešām, taisnība) stāsts par divu meiteņu Annas un Elzas , un viņu pasaku varoņu piedzīvojumiem. Bērnus priecēs akrobāti Troļļi, žonglieri, Harijs Poters, spēcīgais akrobāts Supermens, labās Fejas, Karību jūras pirāti ar ziepju burbuļiem, klauni Smurfi.

Programmas garums: 1 stunda 30 min. ar pārtraukumu - 15 min.

Lasīt tālāk...
 
Aicinājums pievienoties Kazdangas korim

 
„Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”

Filma "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru"28. septembrī plkst. 18:00 Aizputes KN

Latvijas Filma

"Vectēvs, kas bīstamāks par datoru"

Ģimenes filma, ilgums 1 stunda 35 minūtes
Režisors: Varis Brasla

Filmas pirmizrāde notika 17. augustā, tā atklāj programmu “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”.

Tas ir stāsts par astoņgadnieku Oskaru, kuram vasara jāpavada mazpilsētiņā pie vectēva. Diemžēl vectēvam nepatīk nīkšana pie datora, netīras krūzītes un meli, turklāt viņam ir arī daži principi. No kariņa līdz sadarbībai un pat draudzībai – kā tas iespējams? Galvenajās lomās – Mārtiņš Vilsons, Markuss Jānis Eglītis, Akvelīna Līvmane, Eva Ozola, Mārtiņš Meiers, Uldis Dumpis, Lauris Dzelzītis un citi iemīļoti Latvijas aktieri.

Biļetes cena: 3,00 EUR.

 
Koncerts "Baltie Lāči"

baltielaci21. oktobrī plkst. 16:00, Aizputes kultūras namā.

Biļešu cenas: 5.00 EUR, 6.00 EUR, 7.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana - Tūrisma informācijas centrā Aizputē, Atmodas ielā 16.

 
Rudens gadatirgus Aizputē

gadatirgus

14. oktobrī - Rudens gadatirgus Aizputē.

 
“KRĀSU SPRĀDZIENS”

 Aizputes KN aicina uz pozitīvu 1.septembra izklaides pasākumu skolēniem un visiem, kas garā jauni: “KRĀSU SPRĀDZIENS”. Lai sajustu vēl nebijušas emocijas – pirmo reizi pie mums, Aizputē, norisināsies krāsu pulveru skrējiens!

STARTS plkst.17:00 Aizputes kultūras nama laukumā - skrējiens pa Atmodas/Zvaigžņu ielu līdz sporta centram “Lejaskurzeme”, kur pēc tam notiks jaudīga putu ballīte! Ierašanās baltā kreklā.

Lai veiksmīgs skolas sākums!

 
26. augustā Aizputes pagasta svētki

Aizputes pagasta svētki

 


1 lapa no 16
Aizputes novada dome 2017 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads