Ģimeņu volejbola sacensības Aizputē
Ceturtdiena, 05 janvāris 2017 09:20

 Ar 27 ģimeņu piedalīšanos 29.decembrī notika tradicionālās Ģimeņu volejbola sacensības Aizputē.

Apsveicam visas ģimenes, kuras piedalījās un labākās katrā grupā:

1.līga - 1.vieta Juriku ģimene Gints, Pauls un Martins Samms, 2.vieta Sedoli - Gints un Andris, 3.vieta Boļšakovi - Toms Boļšakovs un Helmuts Bergmanis. Vēl šajā grupā spēlēja Pļavnieku, Božu, Rudzāju, Jankovsku un Bergu ģimenes.

2.līga - 1.vieta Roņu ģimene Zintis, Ieva un Reičela, 2.vieta Ķeķi - Ance, Toms un Elvijs, 3.vieta Laņdsmaņu ģimene Gunārs, Dace un Intars. 2.līgā vēl spēlēja Sjomkānu, Tauriņu, Gulbju, Blūmu, Bogdanu, Apiņu, Freiju, Bartašēvicu un Cveigeļu ģimenes.

3.līga - 1.vieta Kāpiņu ģimene Valters, Inese un Ieva Babre, 2.vieta Pēki - Vilnis, Agnese un Denijs, 3.vieta Dēklavi - Renārs un Karīna. Šajā līgā vēl spēlēja divas Pūpolu ģimenes, kā arī Jonasu un Ziemeļu ģimenes.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads