Artūrs Niklāvs Medveds startē Pasaules skolu čempionātā krosā
Ceturtdiena, 19 maijs 2016 08:27

 Aprīļa beigās Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā notika Pasaules skolu čempionāts krosā-ISF WSC CROSS CONTRY , uz kuru Latvijas izlases sastāvā , ar Aizputes novada domes un Kārļa Šūna finansiālu atbalstu, ko palīdzēja sagādāt Aizputes vidusskolas direktore Gunta Vīdnere ,devās arī Artūrs. Jauniešiem krosa distance bija 5,4 km gara. Artūrs distanci veica 16:22 un izcīnīja 42. vietu 68 dalībnieku konkurencē, kas arī bija augstākais sasniegums Latvijas pārstāvju vidū. Artūrs gan ar savu startu īsti apmierināts nebija, jo īsi pirms došanās ceļā saslima, kas liedza sasniegt augstākus rezultātus.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads