Aizputnieki uzvar Nike Riga Run skolu stafetēs
Otrdiena, 27 oktobris 2015 08:55

 Skriešanas pasākums Nike Riga Run šogad notika jau piekto gadu un arī Aizputes novada skolas- Aizputes pagasta pamatskola, Aizputes vidusskola, Kazdangas pamatskola , Kalvenes pamatskola kuplā skaitā ņēma dalību šajās jaukajās sacensībās, kur cīņas risinājās bērnu skrējienos, 4 *2, 5 km stafešu skrējienos, kā arī 5 un 10 km distancēs.

Aizputes vidusskolas komanda 10.-12. klašu grupā izcīnīja pārliecinošu uzvaru, otro vietu apsteidzot vairāk , kā par pusotru minūti. Komandā startēja Artūrs Medveds, Madars Pūpols, Linards Ņikiforovs un Santa Zemture. Prieks, ka mūsu komanda uzvarēja pārējās komandas, kur komandas sastāvā bija tikai zēni. 7.-9. klašu grupā Aizputes meitenes Ieva Lavrova, Ginta Krūzēna, Madara Alecka un Marta Bādere finišēja otrās, zaudējot tikai komandai, kuras sastāvā bija tikai puiši.

Spēcīgākie skrējēji vēl startēja arī 5 un 10 km distancēs. 5 km ar 4. Vietu bija spiests samierināties Artūrs Medveds, ļoti spēcīgam Latvijas skrējējam zaudējot tikai 1 sekundi. Ar jauniem personīgajiem rekordiem finišēja Ieva un Madara Pūpolas. 10 km distancē Iveta Pūpola izcīnīja uzvaru S40 grupā. Labi 10 km distancē veicās arī Marekam Ņikiforovam, Kristai Kuzņecovai.

Visas dienas garumā bērni varēja piedalīties dažādās interesantās aktivitātēs, katrs finišējušais tika pie skaistas medaļas un sponsoru dāvāta maisiņa spēku atjaunošanai.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads