Kuldīgā šogad atkal karsti
Ceturtdiena, 03 septembris 2015 14:08

 Kuldīgas pusmaratons, kurš šogad notika jau desmito reizi, sportistus šogad atkal pārbaudīja ar karstumu ,kas , protams, sportistiem bija papildus pārbaudījums un prasīja ne mazums spēka.

Arī Aizputes novada skrējēji devās karstajās Kuldīgas ielās, kur vienīgie skrējēju atveldzētāji bija organizatoru izveidotie dzirdināšanas punkti, kā arī vietējie privātmāju iedzīvotāji, kuri skrējējus aplaistīja ar vēsu ūdeni.

Kā jau ierasts sacensības notika 5,3 km, 10,6 km un 21,098 km distancēs.

5,3 km 1. vietu vecuma grupā izcīnīja Artūrs Medveds, kurš absolūtajā vērtējumā vīriešiem finišēja ceturtais. Otrās vietas izcīnīja Ginta Krūzēna un Linards Nikolass Ņikiforovs, trešās savās vecuma grupās bija Ieva Lavrova un Santa Zemture, bet ar ceturtajām vietām bija spiestas samierināties Iveta Pūpola, kura arī absolūtajā vērtējumā sievietēm bija ceturtā, Annija Zāģere un Marta Bādere. Vēl labāko desmitniekā iekļuva Madara Alecka, Aija Tolstoja, Madara Kronberga, Madars Pūpols, Reičela Rone , Mareks Ņikiforovs. Priecīgi par pieveikto distanci bija arī Arnolds Pūpols, Silvija Ervika un Tīna Šalma, jo aizputnieki vienlaicīgi  startē arī komandu cīņā, kur komandai AIZPUTE arī šajā Skrien Latvija posmā bija trešā vieta.

Bērnu skrējienos veiksmīgi startēja Ieva Pūpola, Madara Pūpola, Alīna Rone, Dāvids Ķemeris, Lauris Aleckis, Ringolds Dimants, Endijs Paipala,Tomass Zvirgzdiņš.

Pusmaratona distancē startēja Maija Pūpola, kura distanci veica 1h50:22 un Rainers Meiers 1h 38:30, kuri izcīnīja S40 un S50 grupās 10. un 9. vietu.

Nākošais Skrien Latvija posms Valmieras maratons notiks 20. Septembrī.

Maija Pūpola

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads