„Kuldīgas apļi” noslēdz 26. sezonu
Pirmdiena, 01 decembris 2014 14:15

Kā jau ierasts , ar vērienīgu ballīti savu 26. sezonu noslēdza skriešanas seriāls „Kuldīgas apļi”, kurā aktīvu dalību ņēma arī Aizputes novada skrējēji. Skrējējiem tas ir , kā labs kontroles treniņš vienu reizi mēnesī, visas sezonas garumā, jo sacensību pirmais posms sākas martā, bet pēdējais beidzas oktobrī. Aktīvi sacensību dalībnieki ir Aizputes pagasta pamatskolas skolēni,  Aizputes vidusskolas skolēni un šajā sezonā arī Lažas speciālās internātskolas skolēni. Pavisam sacensībās piedalījās 168 skriet mīļotāji, bet , lai cīnītos par balvu kopvērtējumā ir jābūt finišējušiem vismaz 6 no 8 posmiem.

Jaunākajā grupā meitenēm 3. vietu izcīnīja Ieva Pūpola, bet zēniem 1. vietu Ringolds Dimants, bet trešais bija Endijs Paipala.

Vidējā grupā meitenēm pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja Ieva Lavrova, turklāt Ieva nezaudēja nevienā posmā, otrā bija Reičela Rone.

Vecākajā grupā meitenēm 2. vietu izcīnīja Santa Zemture, bet trešā bija Māra Šeškute, zēniem šajā grupā nepārspēts palika Artūrs Niklāvs Medveds.

Maija Pūpola

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads