Jūrmalas skriešanas svētki
Ceturtdiena, 09 oktobris 2014 13:55

Jūrmala visiem skriet mīļotājiem bija sagādājusi patiešām vērienīgus skriešanas svētkus , uz kuriem īpaši tika aicinātas skolu komandas. Aizputes novada skolas bija ļoti aktīvas un uz skriešanas svētkiem devās vairāk kā 100 skrējēju no Aizputes pagasta pamatskolas, Aizputes vidusskolas, Kalvenes pamatskolas un Kazdangas pamatskolas, turklāt ar organizatoru apmaksātu transportu un dalības maksām visām distancēm.

Sacensības notika Majoru pludmalē un visas distances bija jāveic tikai pa pludmales smiltīm.  Pirmie smilšu trasēs devās 5 km un 10 km skrējēji. 10 km distancē trešo vietu vecuma grupā izcīnīja Artūrs Medveds, startējot pie četrus gadus vecākiem skrējējiem, bet Krista Kuzņecova savā vecuma grupā izcīnīja piekto vietu. Labi veicās arī Maijai Pūpolai, kura S40 grupā bija pirmā, bet absolūtajā kopvērtējumā ierindojās 12. vietā.

Bērnu skrējienā vecākajā grupā pārliecinoši uzvaru izcīnīja Ieva Lavrova, savukārt Kazdangas meitenes 4 reiz 2,5 km stafetē finišēja trešajā vietā. Aizputes vidusskolas bērnu skrējienu dalībnieki izcīnīja 1. vietu Komandu vērtējumā, balvā saņēmot kausu un lielu somu ar saldumiem. Pie medaļas tika katrs finišējušais dalībnieks, neizpalika arī garšīgas pusdienas un svētku noslēgumā grupas “Labvēlīgais tips” koncerts. Mājup bērni devās gandarīti par lieliski pavadīto dienu, jo arī laika apstākļi visus lutināja.

Maija Pūpola

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads