Valmieras maratons 2014
Otrdiena, 30 septembris 2014 13:40

Pēc Valmieras maratona atjaunošanas 2007. gadā,  Valmiera jau astoto gadu pēc kārtas pulcēja skrējējus, lai cīnītos par Latvijas čempiona nosaukumu 42,197 km distancē. Arī Aizputes novada skrējēji kuplā pulkā devas uz Valmieru, lai izmēģinātu spēkus gan 6 km, gan 10,5 km, kā arī pusmaratona 21,098 km un arī klasiskā maratona distancē.

Valmieras maratons šogad atšķīrās no citiem gadiem ar agro startu, kurš maratona un pusmaratona skrējējiem tika dots jau 9os no rīta.

Maratona distancē devās Maija Pūpola un Rainers Meiers. Rainers šogad skrēja tempa turētāju komandā, kura finišēja četrās stundās, bet Maija distanci veica 3:39:53 S40 grupā izcīnot 4. vietu. Sievietēm uzvarēja Jolanta Liepiņa, bet vīru konkurencē pirmais bija Rolands Kaimiņš.

Pusmaratonā S40 grupā Alla Radžabova Cinovska distanci veica 1h49:31 un ierindojās 12. vietā.

6 km un 10,5 km skrējienos jaunie Aizputes novada skrējēji uzrādīja labus rezultātus. 6 km distancē pirmie savās vecuma grupās bija Artūrs Medveds un Santa Zemture, kuri distanci veica 20:28 un 27:33, turklāt Artūrs finišēja arī otrais absolūtajā kopvērtējumā starp vīriešiem. 2. Vietu izcīnīja Annija Zāģere, bet 10,5 km distancē 3. vietu  savā vecuma grupā izcīnīja Krista Kuzņecova.

Pēdējais Skrien Latvija posms skrējējus pulcēs 11. oktobrī Siguldā.