Starptautiskas sacensības 49. Kurzemes kauss volejbolā jaunatnei
Trešdiena, 17 septembris 2014 01:07

D grupa zeni Kuldiga 13 14 09 2014No 13.-14.septembra jaunie Aizputes volejbolisti piedalījās starptautiskās sacensībās volejbolā Kurzemes kauss, kuras notika Kuldīgā. Sacensības norisinājās jau 49 reizi. Aizputes volejbolisti piedalījās ar 8 komandām, sacensībās vēl piedalījās Latvijas komandas no Skrundas, Kuldīgas, Vecumniekiem, Talsiem, Dundagas, Cēsīm un Liepājas, Igauniju pārstāvēja komandas no Viru un Tallinas, piedalījās arī Lietuvas komandas no Šauļiem un Jonavas.

Jaunie aizputnieki D grupā 2002.gadā dzimuši un jaunākiem zēniem startēja veiksmīgi un 15 komandu konkurencē izcīnīja godalgotās vietas. 2.vietu ieguva Aizputes II komanda, kuras sastāvā startēja Marsels Jonass, Mārcis Bartašēvics, Valters Auziņš-Alfuss un Kevins Sūna, komandā par labāko turnīra spēlētāju tika atzīts Marsels Jonass. Aizputes I komanda ar Valteru Priežkalnu-Vecvagaru, Dāvidu Radžabovu, Nilu Bartašēvicu, Ralfu Liepnieku un Uvi Zommeru sastāvā ieguva 3.vietu, labākais spēlētājs komandā Dāvids Radžabovs. Abu komandu treneris Indulis Laškovs.

Veiksmīgs turnīrs arī Ginta Stieres trenētiem zēniem, kuri dzimuši 2000.gadā, iegūstot 4.vietu. Pārējo komandu rezultāti.

Jaunajiem volejbolististiem priekšā svarīgākās sezonas sacensības Latvijas Kauss un Latvijas jaunatnes čempionāts klasiskajās volejbolā.

Pirmās sacensības Aizputē plānotas 19.-20.septembrī Latvijas kauss A grupas meitenēm 1.posms un 26.septembrī Latvijas kauss 1.posms B-1 grupas zēniem.

Š.g.27.septembrī paralēli starptautiskam turnīram Aizputes kauss volejbola 2014 notiks Latvijas volejbola federācijas tiesnešu un sekretāru seminārs (semināra programma).

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads