Noslēdzies Aizputes novada čempionāts futbolā 7:7
Otrdiena, 05 augusts 2014 18:47

Noslēdzies Aizputes novada čempionāts futbolā 7:7, pēc 2 apļa turnīra, kurā sacentās 6 komandas, noskaidroti labākie 2014.gadā:

1.vieta - Cīrava: Roberts Figoriņš, Helvijs Vīgriezis, Rihards Brūveris, Juris Kļava, Aivars Mūrnieks, Elvis Ašmanis, Ingus Ronis, Sandžers Tarvids, Māris Vīgriezis, Aigars Zvirbulis, Sandris Norenbergs, Lauris Norenbergs, Jānis Bogdanovs, Kārlis Amatnieks, Reinis Upenieks;

2.vieta - Rokasbirzs: Gatis Kirfs, Artis Strazds, Jānis Šterns, Aleksandrs Nadjaks, Oskars Dilkēvičs, Armīns Eversons, Raivis Ķemeris, Andis Zāģeris, Rainers Sivoho, Ģirts Eidiņš, Edgars Strazds, Nauris Straupenieks, Mārtiņš Eihvalds, Igors Māters

3.vieta - Apriķi: Gints Bokums, Raitis Valdmanis, Didzis Celmiņš, Edgars Ķeķis, Elvijs Ķeķis, Toms Ķeķis, Ainis Druskins, Oļegs Nagaicevs, Edgars Bogdans, Krists Kleinbergs, Valters Rubīns, Žanis Bogdans, Henrijs Legzdiņš;

4.vieta - Livonija;

5.vieta - Aizpute;

6.vieta - FC Hasenpoth Štabendrill

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs - Artis Strazds, Rokasbirzs.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads