Projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001
Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes 2018./2019. māc.g. aprīlī un maijā

Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes 2018./2019. māc.g. aprīlī un maijā.

 
Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes 2018./2019. māc.g. 2.semestrī.

Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes 2018./2019. māc.g. 2.semestrī.

 
Ēnu diena -2019 Aizputes novada vispārējās izglītības iestādēs.

 Aizputes vidusskolas mazie ēnotāji aptiekā- "Mana aptieka"

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Visas Aizputes novada skolas piedalījās ēnu dienā. No Aizputes vidusskolas ēnot devās vairāk kā 100 ēnotāji. Jaunieši apmeklēja dažādus uzņēmumus un iestādes Aizputē, Liepājā, Kuldīgā, Ventspilī un Rīgā. Aizputē visapmeklētākā bija pirmskolas izglītības iestāde ,,Pasaciņa” un Aizputes pašvaldības policija. Vēl skolēni iepazinās ar tirdzniecības darbinieku, skaistum kopšanas nozares, veselības nozares, pārtikas nozares un autoservisu darbinieku profesijām. Apmeklēja arī dažādas izglītības iestādes-Liepājas mūzikas mākslas un dizaina vidusskolu, Aizputes mākslas skolu, Kuldīgas centra vidusskolu. Jaunieši iepazinās ar darbu Ideju mājā, Aizputes novada domē, Latvijas pasta Aizputes nodaļā. Skolēni apmeklēja arī daudzus individuālos uzņēmumus.1.a klases skolēni kopīgi iepazinās ar farmaceita profesiju apmeklējot Māras aptieku ,bet 2.a un 3.b klasē viesojās bērnu vecāki , lai pastāstītu par fizioterapeita un loģistikas ekspeditora profesijām. Divi vidusskolas jaunieši apmeklēja Latvijas Nacionālo aizsardzības akadēmiju Rīgā, jo vēlas savu nākotni saistīt ar darbu Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Lasīt tālāk...
 
Tikšanās ar veiksminieku

2019.gada 29.janvārī Aizputes vidusskolā Aizputes novada 9.-12.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties pasākumā “Dzīve ir tikai spēle”, kuru vadīja Kaspars Zlidnis. Viņš mums pastāstīja par savu dzīvi- ar ko viņš nodarbojas ikdienā un kāpēc viņš to dara, un līdz ar to arī ir laimīgs.

Lasīt tālāk...
 
Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Veru durvis uz augstskolu”

Jau trešo gadu Aizputes vidusskolas 11. un 12. klašu skolēni tiek aicināti uz tālākizglītības izpēti karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Veru durvis uz augstskolu”, kurš notiek V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā. Šogad pasākums notika 23.janvārī, un uz to devās 36 vidusskolēni.

Lasīt tālāk...
 
Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes 2018./19. māc.g. 1.semestrī

Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes 2018./19. māc.g. 1.semestrī

 
Karjeras nedēļā piedalījušies 459 Aizputes vidusskolas skolēni!

Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes Projekts Nr. 8.3.5.0/16/I/001

Par Karjeras nedēļu

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā pašvaldību skolu jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties dažādās diskusijās, radošajās darbnīcās, konkursos un citos izglītojošos pasākumos.

Šogad 459 Aizputes vidusskolas skolēni piedalījās ikgadējās Karjeras nedēļas pasākumos, kuri tika veltīti karjeras vadības prasmēm un to lomai savas karjeras plānošanā. Karjeras nedēļu jau sesto gadu organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar pašvaldībām.

Lasīt tālāk...
 
Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes

Strauji tuvojas oktobra mēnesis, kurš jau vairāku gadu garumā izglītības iestādēs ir dēvēts par karjeras mēnesi. Arī šogad, ar VIAA atbalstu, karjeras nedēļa notiks no 8. līdz 12. oktobrim.

Karjeras nedēļas 2018 sauklis būs “Tavs karjeras skrejceļš!”, līdz ar to visi organizētie pasākumi būtu saistāmi ar šo tēmu, uzsverot karjeras vadības prasmes katra bērna un jaunieša karjeras ceļā un akcentējot tos, kas var sniegt atbalstu šo prasmju pilnveidošanā - pedagogus, vecākus, sabiedrību.

Lasīt tālāk...
 
Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes

NAP ES2017

Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes 2018. gada marts - jūnijs

 
Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes

NAP ES2017

Karjeras attīstības atbalsta aktualitātes 2018.gada janvārī un februārī

 


1 lapa no 3
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads