Jaunu talantu meklējumi Maestro R.Paula jubilejas noskaņās.
Piektdiena, 02 oktobris 2015 09:07

Šogad septembrī, Latvijas Televīzija sadarbībā ar kompāniju “MicrecPM” realizē projektu „Mīlam Raimondu Paulu”. Projekta ietvaros tiks veidots muzikāls šovs, kas veltīts Maestro 80 gadu jubilejai.

No 11. līdz 20.septembrim sešās Latvijas pilsētās norisinājās konkurss “Mīlam Raimondu Paulu”, kura uzvarētāji izcīnīja iespēju piedalīties Latvijas Televīzijas šovā “Mana dziesma”, kas novembrī tiks veltīts gaidāmajai  R.Paula 80.dzimšanas dienai, kuru atzīmēsim 2016.gada 12. janvārī. Sešās Latvijas pilsētās - Krāslavā, Strenčos, Ventspilī, Aizputē, Talsos un Madonā ar krāšņiem koncertiem tika izdziedātas skaistākās Maestro Raimonda Paula dziesmas.

Koncertu-konkursu idejas autore kompānijas MicRec PM valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve: "Tie bija 6 aizraujoši vakari dažādās Latvijas pilsētās. Katrs koncerts bija atsķirīgs, bet visus vienoja mīlestība uz Raimonda Paula mūziku. Sagatavotās programmas bija tik daudzveidīgas - tajās piedalījās gan bērni, gan jaunieši, gan sirmgalvji un repertuārs bija visplašākais - no solo dziesmām līdz pat koru un orķestru priekšnesumiem.  Latvijas televīzijas klātbūtne ienesa patīkamu uztraukumu gan uz skatuves, gan zālē, kur atbalstītāji juta līdzi katram konkursantam. Neatkarīgi no konkursa iznākuma, tie bija Raimonda Paula mūzikas svētki katrā no pilsētām. Es biju patīkami pārsteigta par augsto māksliniecisko līmeni kādā bija sagatavoti koncerti. Ventspilī koncertu pavadīja Ventspils bigbends,  Aizputē, Talsos un Madonā koncertus apskaņoja pavadošās grupas, kas radīja lielisku atmosfēru. Strenčos bija visdaudzskaitlīgākais dalībnieku pulks un krāsainākie tērpi un horeogrāfijas. Krāslava pārsteidza ar priekšnesumu, kurā piedalījās arī dejotājs ratiņkrēslā. Madona priecēja ar oriģinālām aranžijām vokālajām grupām un nepārspējamu pūtēju orķestri, ko zālē uzņēma ar ovācijām. Katrā vietā bija kāds priekšnesums, kas piesaistīja televīzijas uzmanību un tas arī rezultātā nonāks raidījumā “Mana dziesma”, ko skatīsim novembrī."

Aizputes KN koncerts – konkurss notika 18. septembrī, kurā piedalījās 19 dalībnieki no Ķekavas, Saldus, Liepājas, Grobiņas, Vērgales, Brocēniem, Aizputes. Dziedātājus pavadīja mūziķu grupa no projekta „MEGA”          / mūzikas entuziastu grupa Aizputē /, Linarda Tiļuga vadībā.

MicRec PM ar prieku paziņo koncerta dalībniekus, kuriem būs iespēja uzstāties TV raidījumā “Mana Raimonda Paula dziesma”:

Viktors Bernāns (Krāslavas atlase)
Muzikālā apvienība “4sound" (Strenču atlase)
Karlīna Priedēna ( Ventspils atlase)
Diāna Lube (Aizputes atlase)
Vokālā meiteņu grupa “Re, re!“ (Talsu atlase)
The sound effect , Valters Kriškāns (Madonas atlase)

Liels paldies visiem Aizputes koncerta dalībniekiem, mūziķu grupai par ieguldīto darbu koncerta sagatavošanā un jauko vakaru , kuru skatītāji  varēja izbaudīt Maestro Raimonda Paula skaisto dziesmu valdzinājumā.

 Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads