Noslēdzies VI Latvijas pūtēju orķestru konkurss
Trešdiena, 02 aprīlis 2014 08:10


2014. gada 29. un 30. martā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notika VI Latvijas pūtēju orķestru konkurss, kuru rīkoja Latvijas Nacionālais kultūras centrs un kurā piedalījās 37 pūtēju orķestri.

Konkurss bija kā sveiciens izcilajam pūtēju orķestru Maestro - diriģentam, komponistam, pedagogam Gunāram Ordelovskim 87. dzimšanas diena, kuru Maestro svinētu 28. martā.

„Lai Jūs vada apziņa, ka rezultāts ir atkarīgs ne tikai no kopējās kvalitātes un vizuālā snieguma, bet arī no katra individuālās meistarības, kuru stimulējam katrā skatē un konkursā... Aplieciniet savas radošās iespējas, ticiet sev!”, Latvijas pūtējus Maestro Gunārs Ordelovskis mudināja tālajā, 1987. gadā.

Konkursu vērtēja starptautiska žūrija : Sami Rūsuvuari ( Somija ), Egidijus Mikņus (Lietuva) un Guntis Kumačevs (Latvija).

Konkursantu vidū bija arī mūsu novada Kazdangas pagasta kultūras centra pūtēju orķestris „ Kazdanga” / diriģents Guntis Simanovičs/.

Savā grupā, orķestris ieguva godpilno III vietu - ar žūrijas vērtējumu 39 punkti.

Mēs lepojamies un apsveicam sava novada pūtēju orķestri „ Kazdanga „ un tā diriģentu  Gunti Simanoviču ar iegūtiem labiem rezultātiem konkursā.

Novēlu Jums muzicēšanas prieku un lai ar savu mūziku Jūs dāvināt mums klausītājiem svētkus!

Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads