Māra Grīvas izstāde "Noslēpumainā Kurzeme"

Informācija 

Pasākums:
Māra Grīvas izstāde "Noslēpumainā Kurzeme"
Norises laiks:
05.09.2020 - 30.09.2020  
Norises vieta:
Kazdangas pagasta bibliotēka

Pasākuma apraksts

Izstādē būs apskatāmas fotogrāfijas no vietām, kur grūti nokļūt un, kuras cilvēki nezin. Kā saka pats izstādes autors: “Es eju tādos purvos, kur cilvēks savu kāju nekad nav spēris. Pats uztaisu pārejas pāri upītēm ar sakritušiem kokiem. Man kādas 10 bebru pārejas jāpāriet. Ko tik es neredzu! Karaliskas papardes kā filigrānas vāzes. Pildītās purenes. Brieži apkārt skrien. Nesen atradu ragus. Dzērves, gulbji, cekulpīles, āpši, zaķi, medņi, vanagi – tas viss manām acīm pieejams.”
Taču, caur fotogrāfijām, ikvienam izstādes apmeklētājam būs iespēja tur nokļūt un apskatīt Kurzemes dabu.
Māris Grīva ir ļoti radoša personība – fotografē, raksta dzeju un ir vieglatlētikas treneris, kas izaudzinājis olimpisko čempionu šķēpa mešanā Daini Kūlu un kādreizējo Latvijas rekordistu Ēriku Ragu.

Ieeja – bezmaksas

Māra grīvas izstāde  Noslēpumainā kurzmeme  2
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads