Liepājas apriņķa koru koncerts "Nāk svētītais miers pār tevi"
Ceturtdiena, 26 oktobris 2017 08:10

 3. decembrī pulksten 16.00 Kazdangas kultūras centrā notiks Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Vaiņodes koru koncerts „NĀK SVĒTĪTAIS MIERS PĀR TEVI”.

Koncerts veltīts komponista Ērika Eglīša – 55 jubilejai un Latvijas valsts simtgadei. Koncertā skanēs komponista Ērika Eglīša kora dziesmas un XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu svētku kora repertuārs. Koncerta mākslinieciskā vadītāja Ilze Valce.

Koncertā diriģēs - XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu svētku virsdiriģenti Ilze Valce, Jēkabs Ozoliņš un Ints Teterovskis.

Koncertā piedalīsies – Aizputes pilsētas jauktais koris „Kurzeme” - diriģente Baiba Kalniņa, Cīravas pagasta jauktais koris - diriģente Baiba Kalniņa, Kazdangas pagasta jauktais koris - diriģente Baiba Kalniņa, Grobiņas pilsētas jauktais koris „Vēl” - diriģente Anita Elere, Durbes sieviešu koris „Durbe” - diriģents Renārs Juzups, Nīcas sieviešu koris - diriģente Līga Amerika – Ansiņa, Nīcas vīru koris - diriģents Jēkabs Ozoliņš, Pāvilostas sieviešu koris „Sīga” - diriģente Liene Breča, Priekules novada sieviešu koris - diriģente Gunta Vite, kormeistare Skaidra Klasiņa, Vaiņodes jauktais koris - diriģente Ilze Balode.

Ieeja koncertā – bez maksas.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads