Muzikāla pasaka "Ziemassvētku vecīša cimdiņš"
Ceturtdiena, 12 novembris 2015 17:19

21.decembrī plkst.18.00 Aizputes Kultūras namā
Muzikāls uzvedums “Ziemassvētku vecīša cimdiņš” Nika Matvējeva Mūzika

 Latvijas pilsētās būs iespēja redzēt dzirdēt muzikālu uzvedumu bērniem un viņu vecākiem ar Nika Matvejeva mūziku no albuma "Vēstules Dievam" - “Ziemassvētku vecīša cimdiņš”, ko iestudējis Nacionālā teātra aktieris Jānis Skanis, piedaloties dziedātājiem Samantai Tīnai un Atim Auzānam.

Muzikālās pasakas pamatā ir Latviešu tautas pasaka “Vecīša cimdiņš”. Stāstam savijoties ar citām Latviešu tautas pasakām un to galvenajiem varoņiem, tiek vēstīts bērniem par kādu sirsnīgu, pamācošu un reizēm jautru meža zvēru piedzīvotu notikumu, kuri slēpjoties no bargā sala meklē patvērumu un atrod to Ziemassvētku vecīša nozaudētajā cimdiņā. Un tā tie kopīgi cenšas sasildīties, dancojot, dziedot un stāstot viens otram aizraujošus stāstus, kas saistīti ar Ziemassvētku brīnumiem, ko gaida un ļoti cer sagaidīt katra bērna mazā sirsniņa.

   Aicinām visus bērnus, māsiņas, brālīšus, mammas un tētus, kā arī vectētiņus un vecmāmiņas, kopā ar mums dziedāt, dejot klausīties pasakas un atdot Vecīša nozaudēto cimdiņu!

Pasaku stāsta -  Pasaku Burvis -   Jānis Skanis
Dzied, spēlē - Pelīte Pīka- Samanta Tīna
Dzied un ākstās - Galma āksts Punktiņš- Atis Auzāns
Izrādes ilgums 60 minūtes.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads