Cīravas kultūras nams

Cīravas kultūras nams
Adrese:
„Tautas nams”, Aizputes novads, Cīravas pagasts, LV – 3453
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Vadītāja: Santa Matvijčuka
Tālr. 25412434

Informācija par Cīravas kultūras nama darbību

Aizputes novada mājas lapa
Cīravas mājas lapā
Cīravas kultūras nams facebook

Sākums:

Aptuveni 1930 gadi

Misija:

Mūsu kultūras nama darba misija ir tautas mākslas saglabāšana, iedzīvotāju mūža izglītības nodrošināšana un saturīga brīvā laika pavadīšanas piedāvājums, novada kultūrvēstures popularizēšana un Valsts patriotisma jūtu stiprināšana.

Darbība:

Kultūras nama darbības galvenie virzieni ir organizēt valsts un gadskārtu ieražu,atceres dienu pasākumus.Nodrošināt amatiermākslas kolektīvu, interešu kolektīvu sekmīgu darbība, vērstu uz attīstību, veicinot to māksliniecisko izaugsmi, piedalīšanos Latvijas Dziesmu un Deju svētkos.Veicināt bērnu un jauniešu iesaistīšanos kultūras aktivitātēs,rīkot informatīvus,kultūrizglītojošus atpūtas un izklaides pasākumus.Dot iespēju katram indivīdam atbilstoši viņa interesēm un spējām piedalīties gan kultūras vērtību apguvē un radīšanā. Darbība vērsta uz sadarbību ar citām pašvaldības kultūras un izglītības iestādēm, nevalstiskām organizācijām, privāto sektoru, lai īstenotu valsts kultūrpolitiku novadā un valstī.

Diena
No
Līdz
Pirmdiena 8:30 16:30
Otrdiena 11:30 21:30
Trešdiena 10:00 20:00
Ceturtdiena 8:30 16:30
Pieksdiena 8:30 16:30

Darba laiks ir mainīgs! Darba laiks pielāgojas pasākumiem un kultūras nama pulciņiem un pulciņu izbraukumiem Ja pasākumi notiek sestdienās ,svētdienās vai svētku dienās, ir brīvdiena, kura tiek saskaņota ar pagasta pārvaldi.

 Pakalpojumi

Pakalpojums
Koncerti, teātra izrādes, valsts svētki, konferences, informatīvas sanāksmes, semināri, izklaides pasākumi, literāri pasākumi, tematiskas pēcpusdienas, kino, pulciņu nodarbības u.c.

 

Pakalpojums
Apraksts
Cena
Kultūras nama telpu noma Slēdzot nomas līgumu telpas kultūras namā tiek izīrētas gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Cīravas kultūras nama lielā zāle diennaktī 42.69 eur mazā zāle diennaktī 21.34 eur

CĪRAVAS KULTŪRAS NAMA PULCIŅI

Kori:

Cīravas pagasta jauktais koris

Deju kolektīvi:

Cīravas kultūras nama 1.-4.klašu tautas deju kolektīvs
Cīravas kultūras nama 6.-9.klašu tautas deju kolektīvs

Vokālie ansambļi:

Cīravas kultūras nama sieviešu senioru vokālais ansamblis

Mākslinieciskie kolektīvi, pulciņi, kopas:

Cīravas kultūras nama skolēnu floristikas pulciņš

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads