Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Mācības pieaugušajiem Aizputē
Trešdiena, 14 oktobris 2020 09:09

Cream Collab Space Central Pitch Deck Presentation 1 page 0001

Mācību programmas “Konferenču un semināru apkalpošana” apraksts

Pieteikšanās šeit: https://evide.macibaspieaugusajiem.lv/providers/369

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads