Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Jāņa ielā sāk likt dabīgo akmens bruģi
Pirmdiena, 28 septembris 2020 15:00

IMG 7304

Jāņa ielu atjauno kā vēsturiskā centra ieliņu, kur darbi noris jau no jūlija. Ir sagatavots ceļa pamats un šobrīd ielas sākums tiek noklāts ar dabīgo laukakmens bruģi un ietves ar flīzēm. Ir uzstādīti ietves apgaismojuma tīkla pamati apgaismojuma stabiem, demontēta novecojusī pieguļošā skvēra ietve, sagatavota pamatne jaunajai gājēju ietvei neaizskarot Eiropas dižskābarža saknes, lai netraumētu dižkoku.

Būvdarbus veic SIA “A-Land”
Projekta kopējās izmaksas 140 137,67 EUR
Projekta finansētājs: Aizputes novada dome
Realizēšanas laiks: 2020.gada jūlijs- 2020.gada novembris

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads