Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Aicina Aizputes novada iedzīvotājus piedalīties “Elektronikas šķiratlonā”
Trešdiena, 23 septembris 2020 15:47

elektronikas skiratlons attels

Aizputes novada iedzīvotāji aicināti līdz 5. oktobrim pieteikties elektronikas izvešanai savā dzīves vai darba vietā, aizpildot reģistrācijas anketu šeit - ej.uz/elektronikas_skiratlons, zvanot pa tālr. 27853830 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , norādot precīzu adresi, apjomu un kontaktinformāciju.

Elektrotehnikas savākšana no pieteiktajām adresēm notiks no 14. – 16. oktobrim, sākot no plkst.7:00, visas dienas garumā. Ņemot vērā Covid-19 dēļ valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, elektronikas savākšana notiek bezkontakta veidā. Visai pieteiktajai tehnikai tās izvešanas dienā jābūt novietotai ārpus dzīvojamās ēkas un nožogotas teritorijas, SIA “Eco Baltia vide” darbiniekiem brīvi pieejamā vietā.

Akcijā iedzīvotāji var nodot gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī papildu var kopā ar elektroniku nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus. Lai pieteiktu izvešanu adresē, minimālajam kopējam nodoto lietu svaram jābūt vismaz 30 kg. Ja nav iespējams savākt 30kg, aicina, sadarboties ar kaimiņiem, draugiem, ģimeni, lai atbrīvotos no liekā kopēja mērķa vārdā – padarīt vidi sev apkārt tīrāku.

Atgādina, ka akcijā var nodot tikai nolietotās elektropreces un baterijas un netiks savākti citi atkritumu veidi, piemēram, mēbeles, būvniecības pārpalikumi, piemēram, logi, durvis, podi u.c.

Kampaņu organizē Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu un veikaliem “top!”

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads