Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Svētdien, 13.septembrī, notiks pasākums “Aizputes novada Ģimeņu diena”
Piektdiena, 11 septembris 2020 12:17

page 2

Pasākuma norises vieta ir sadalīta divās teritorijās: Aizputes novada sporta centra "Lejaskurzeme" Aizputes vidusskolas stadionā, kur plānotas ģimeņu komandu sportiskās aktivitātes "Ģimeņu olimpiāde" un Aizputes pilsētas Tirgus laukumā notiks dažādas izklaides aktivitātes, koncerts, tirdziņi u.c.

Ģimeņu svētku norises plānā: Ģimeņu svētku gājiens "Parāde uz riteņiem", 2019. gadā Aizputes novadā dzimušo bērnu sveikšana (Aizputes novadā reģistrētajiem bērniņiem tika izsūtīti ielūgumi), "Ģimeņu olimpiāde”, Pavārmākslas meistarklase ar Elmāru Tanni, lekcija par ģimeniskām vērtībām ar Aizputes Kristus Karaļa draudzes prāvestu Andri Vasiļevski, Dr.Haštaga zinātnisko eksperimentu šovs, KATO koncerts u.c.

Galvenais ir šo dienu padarīt īpašu ģimenei tā, lai tā  paliktu kā gaišs un priecīgs vasaras noslēguma piedzīvojums.

Pasākums tiek organizēts Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) atbalstītajā Aizputes novada domes projekta "Aizputes novada Ģimeņu diena" Nr.2020.LV/ĢDP/33/25. Projekta partneris biedrība "KODOLS". Projektu finansē SIF un Aizputes novada dome.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads