Par attālināto pakalpojumu sniegšanu

Aizputes novada dome pakalpojumus sniedz daļēji attālināti. Aicinām iedzīvotājus iesniegumus iesniegt elektroniski - parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz Aizputes novada domes e-pastu dome@aizpute.lv vai autorizējoties ar internetbankas rīkiem portālā www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei", vai arī rakstīt iesniegumu ar roku un atsūtīt to pa pastu.

Atjaunotas Dzirnavu dīķa brīvslūžas Aizputē
Trešdiena, 29 jūlijs 2020 09:39

IMG 78055

No šī gada aprīļa līdz jūnijam notika Dzirnavu dīķa brīvslūžu atjaunošana Aizputē. Pamatdarbi ir pabeigti, bet turpinās papildus darbi, lai nodrošinātu labāku brīvslūžu apkalpošanu.

Atjaunošanas darbu ietvaros ir nomainīti aizvari ar bieziem ozolkoka dēļiem, remontētas bojātās un saliektās aizvaru metāla konstrukcijas, lai varētu nodrošināt netraucētu aizvaru izcelšanu, likvidēta plaisa betona sienā, injicējot tajā betona javu, atjaunots krāsojums konstrukcijām un žoga elementiem, uzstādīts ūdens līmeņa mērītājs ar datu un trauksmes ziņojumu pārraides iespējām uz digitālajām ierīcēm.

Brīvslūžas izbūvētas laikā ap 1750.gadu un pēdējā slūžu rekonstrukcija bija veikta 1978.gadā.

Būvdarbus veica: SIA “AB Būvniecība”
Būvdarbu kopējās izmaksas: 12 034,48 EUR
Finansētājs: Aizputes novada dome

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads