Aktīvi norit konservācijas būvdarbi Livonijas ordeņa pilsdrupās
Ceturtdiena, 16 jūlijs 2020 09:28

IMG 7256 Small

No 3.jūlija Livonijas ordeņa pilsdrupas ir slēgtas apmeklētājiem, jo ir sākusies Aizputes pils konservācijas būvdarbu 1.kārta.

Šobrīd atjauno un nostiprina pils mūru bīstamās vietas un lielākā daļa logu aiļu tiek aizmūrētas, lai novērstu to tālāku sabrukšanu.

Pirmās kārtas būvdarbos notīrīs, atdalīs un izpētīs apaugumu un būvgružus; atjaunos un nostiprinās pils mūru bīstamās vietas; pastiprinās pagraba pārseguma kolonnas; par trešdaļu saīsinās bīstamo skursteni; izbūvēs pamatus konstrukcijai, kas noturēs jumtu un apmeklētāju laipu pils austrumu korpusā; izslēgs apmeklētāju apdraudējumu un izveidos iespēju pēc 2.kārtas realizācijas interesentiem apskatīt pils iekšpusi.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads