Kurzemes NVO aicina uz Aktīvo iedzīvotāju fonda projektu dienu
Trešdiena, 10 jūnijs 2020 15:03

AIF

Biedrība "Kurzemes NVO centrs" aicina uz Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu dienu Kuldīgā 16.jūnijā plkst. 14.00-17.00, METRO Coworking (Liepājas iela 8).

Aktīvo iedzīvotāju fonda darbības mērķis visās valstīs ir pilsoniskās sabiedrības un iedzīvotāju līdzdalības stiprināšana un mazaizsargāto iedzīvotāju grupu spēju vairošana.

Visās valstīs Aktīvo iedzīvotāju fondu administrē NVO apvienības – šis ir donorvalstu nosacījums, lai nodrošinātu pilsoniskās sabiedrības aktivitāšu neatkarību no valsts pārvaldes un biznesa sektora ietekmes. Turklāt AIF atbalstīto projektu kopumam katrā valstī ir jāveicina pilsoniskās sabiedrības ilgtspēja un kapacitāte, jāstiprina pilsoniskās sabiedrības loma līdzdalības, aktīvas pilsoniskās sabiedrības un cilvēktiesību ievērošanas procesos.

Dalība tikai ar iepriekšēju reģistrāciju: http://ej.uz/AIFdienas

Projektu dienā būs iespēja saņemt atbildes gan uz sev interesējošajiem jautājumiem par jau izsludināto Stratēģisko projektu konkursu vairākgadu projektiem un citiem plānotajiem konkursiem, gan arī piedalīties darbnīcās par projektu domāšanu.

Lai saņemtu individuālu konsultāciju (klātienē vai attālināti) par projektu aktivitāšu plānošanu un projektu sagatavošanu, interesenti ir aicināti sazināties ar AIF koordinatori Kurzemē Elīnu Immeri, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tel.nr.: 27111252.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads