Medniekiem iespēja piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursos
Ceturtdiena, 21 maijs 2020 18:24

medn asoc

Mednieku skola Taurs sadarbībā ar Latvijas Mednieku asociāciju un Medību saimniecības attīstības fondu piedāvā piedalīties tiešsaistes video semināros par dažādām ar medniecības nozari saistītām tēmām. Kā piemēram, izmaiņas likumdošanā, mednieka ekipējums, nažu asināšana, medību trofeju vērtēšana, selektīvu medību pamatprincipi, un daudzas citas. Semināri ir bez maksas.

Semināru tematikai un grafikam var sekot līdzi sociālajos tīklos vai www.taurs.lv/jaunumi

Šī ir iespēja ikvienam interesentam iegūt papildus zināšanas, tiešsaistē uzdot jautājumus, dzirdēt un redzēt šīs nozares profesionāļus. Viss, kas ir nepieciešams – interneta pieslēgums, planšete, dators vai telefons.

Tāpat mednieku skola Taurs organizē jauno mednieku kursus un medību vadītāju kursus Aizputē, Aizputes novadā un citur Latvijā.

Plašāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 29406818 vai www.taurs.lv

Tiešsaistes video kursi

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads