Aizputes novada jauniešu “IDEJU MĀJA” aicina iedzīvotājus iesaistīties svētku radīšanā
Trešdiena, 08 aprīlis 2020 15:57

Daudzas lietas vēl aizvien nenotiek kā ierasts, tāpēc vēlamies lūgt Aizputes novada iedzīvotājus apvienoties radot svētkus mūsu mazākajiem novada iedzīvotājiem.

Mūsu veselībai ļoti svarīgas ir pastaigas svaigā gaisā un saules gaisma, tāpēc vēlamies aicināt jūs izveidot olu medības mūsu mazākajiem novadniekiem un to ģimenēm.

Kas jādara?

Sagatavo pats vai iesaisti jaunākos ģimenes locekļus olas zīmējuma radīšanā, izgrezno zīmējumu un ielīmē vai ievieto savas mājas logā vai logos 12. un 13.aprīlī vai jau 11.aprīļa vakarā, lai "cīruļi" var atrast olas jau agri no rīta. Ja Tu vai tava ģimene esat pamanījušies sagatavot vairākus olu mākslas darbus, tad vari pie mājas vai loga atstāt zīmīti cik olas ir iespējams atrast tavos logos vai aizdot kādu savam kaimiņam kuram ar zīmēšanu neveicas tik labi.

Ievērībai. Izvieto zīmējumus tā, lai tos būtu iespējams redzēt no ielas vai trotuāra.

Kā notiek aktivitāte?

12. un 13.aprīlī, jebkurā dienas laikā, dodies kopā ar ģimeni pastaigā svaigā gaisā, izbraucienā ar riteņiem vai, ja vēlies braucienā ar mašīnu, un meklē olu zīmējumus novada iedzīvotāju logos. Skaiti līdzi, cik olas jums izdodas ieraudzīt, un pavadi laiku kopā ar ģimeni.

Ievērībai. Ievēro piesardzību atrodoties laukā un neaizmirsti pēc tam nomazgāt rokas.

Iesaisties un apvienosim jautro ar noderīgo un kopīgi radīsim svētku sajūtu mūsu ikdienā!

P.S. Vecumam nav nozīmes, tāpēc ja vēlies olu medībās vari doties arī TU!

"Ideju mājas" vadītāja Ance Tīmane

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads